День Пенсійного фонду відбувся на Сосниччині

Перший заступник начальника Сосницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Демиденко та завідувач сектору обслуговування громадян Роман Нечвидний взяли участь у семінарі для тимчасово безробітних громадян передпенсійного віку, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

         Тетяна Федорівна наголосила присутнім на необхідність легального працевлаштування та розповіла про можливість здійснення доплат до мінімального внеску та укладання договору добSosnytsya 1 1024x768 - День Пенсійного фонду відбувся на Сосниччиніровільного страхування.

  Роман Нечвидний відповів на запитання щодо порядку перерахунку пенсій, осучаснення та умов призначення різних видів пенсій та переліку документів, необхідних для їх призначення. Наголосив про необхідність завчасного звернення до управління з метою проведення попередньої правової експертизи змісту та належного оформлення документів для призначення пенсійних виплат.

  Головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Наталія Моховик та головний спеціаліст-бухгалтер фінансово-економічного сектору Світлана Ігнаткіна провели зустрічі в трудових колективах у торгових точках селища, де відбувається найбільше скупчення людей.

Sosnytsya 2 1024x768 - День Пенсійного фонду відбувся на Сосниччині
Exif_JPEG_420

    Пенсійники прагнули привернути увагу жителів району до питань легалізації трудових відносин, наслідків тіньової зайнятості та ризиків, пов’язаних із захистом трудових прав. Наголосили, що саме громадянам необхідно стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин. Вони розповіли, що розмір майбутньої пенсії залежить від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати.

         Фахівці Фонду поінформували про можливість оперативного отримання послуг через “гарячу” телефонну лінію управління, Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та роздали буклети з питань пенсійного законодавства.

 

Sosnytsya 4 768x1024 - День Пенсійного фонду відбувся на Сосниччині

Sosnytsya 3 768x1024 - День Пенсійного фонду відбувся на Сосниччині

background Layer 1
Зателефонувати
0462674808