Про переваги офіційного працевлаштування говорили з тимчасово незайнятими громадянами

Na sajt 11.07.18 1024x768 - Про переваги офіційного працевлаштування говорили з тимчасово незайнятими громадянамиЗавідувач Сосницького сектору обслуговування громадян Роман Нечвидний провів семінар для безробітних громадян у Сосницькому районному центрі зайнятості.

Учасникам семінару повідомили про порядок нарахування пенсій та зміни, які відбулись у пенсійному законодавстві: детально були висвітленні питання залежності права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу.

Особливу увагу представник Фонду приділив проблемам нелегальної зайнятості та недотримання роботодавцями гарантій в оплаті праці. Також він нагадав про можливість набуття страхового стажу шляхом добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Окрім цього, учасники заходу ознайомилися з функціями електронного сервісу Пенсійного фонду, який надає можливість дистанційного вирішення різних питань пенсійного забезпечення.

Надано вичерпні відповіді на індивідуальні запитання безробітних та поінформовано про важливість завчасного подання особами передпенсійного віку документів до органів Фонду для їх правової оцінки.

Всі присутні отримали інформаційні буклети на пенсійну тематику.

background Layer 1
Зателефонувати
0462674808