У Сосниці відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати

Sosnytsya komysyya foto 1024x768 - У Сосниці відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної платиУ Сосницькій райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Трамани. У заході взяла участь начальник Сосницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Мисник.

На засіданні комісії заслуховували представників підприємств, в яких найманим працівникам нараховується менша за встановлений мінімальний розмір заробітна плата, та проводили з ними роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про працю.

– Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх роботодавців, – зазначила начальник управління Пенсійного фонду, – тому й вирішувати її слід спільними зусиллями. Використання тіньових трудових відносин призводить до ненадходжень коштів місцевих бюджетів, неоформлений працівник позбавляється всіх соціальних прав та гарантій: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, оплачувану відпустку, допомогу з безробіття та інше.

Також одним з основних питань, про які говорили на нараді, є системна робота, спрямована на зменшення заборгованості з платежів до Фонду. У цьому питанні пенсійники розраховують на підтримку соціальних партнерів – органів Держпраці, Державної фіскальної служби, профспілок та роботодавців.

На думку Наталії Мисник, інформаційно-роз’яснювальна робота органів Фонду та активна громадська позиція соціальних партнерів та громадських організацій повинні змінити відношення як страхувальників, так і самих працівників до питання офіційної зарплати і зайнятості. Профспілки, роботодавці, територіальні громади не повинні стояти осторонь проблем легалізації, а активно захищати права застрахованих осіб.

background Layer 1
Зателефонувати
0462674808