Онлайн-консультації – зручний та доступний спосіб надання роз’яснень мешканцям краю

hot skajp 300x225 - Онлайн-консультації – зручний та доступний спосіб надання роз’яснень мешканцям краюСпілкування у режимі відеозв’язку сьогодні набуває все більшої популярності як спосіб комунікації, що дозволяє отримати інформацію на відстані без часових та матеріальних витрат, яких почасти потребують особисті відвідини краянами установ для з’ясування тих чи інших питань. Тому пенсійна служба Буковини широко застосовує онлайн-консультації для надання мешканцям області фахових роз’яснень пенсійного законодавства.

Начальник Хотинського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Шкуренко провела  прийом  жителів села Данківці в режимі відеозв’язку.

Представник Фонду надала данківчанам детальні роз’яснення порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років, відповіла на індивідуальні запитання щодо складових пенсійних виплат.

Очільник пенсійної служби Хотинщини акцентувала увагу селян на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачені внески. Особам передпенсійного віку рекомендувала завчасно подавати до органів Фонду необхідні для призначення пенсії документи для попередньої правової перевірки. Розповіла про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи та повідомила про безперебійне й своєчасне їх фінансування.

Kitsman 225x300 - Онлайн-консультації – зручний та доступний спосіб надання роз’яснень мешканцям краю

Під час спілкування з фізичними особами-підприємцями Світлана Шкуренко акцентувала увагу на  важливості дотримання гарантій в оплаті праці та недопущення нелегальної зайнятості. Посадовець також поінформувала мешканців Данківців про можливість набуття страхового стажу шляхом добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

Начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій в Кіцманському районі Борис Білан надав олайн-консультації  мешканцям села Шипинці.

В режимі відеозв’язку фахівець пенсійної служби розповів про зміни в пенсійному законодавстві, надав відповіді на запитання щодо порядку призначення різних видів пенсій та назвав перелік необхідних для цього документів. Рекомендував заздалегідь подавати їх до органів Фонду для проведення попередньої перевірки та поінформував про можливість поповнення страхового стажу за допомогою добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Борис Білан ознайомив мешканців села з порядком та перевагами  банківського  обслуговування з пенсійних виплат і нагадав про зручні й доступні способи отримання інформації за допомогою телефону гарячої лінії та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920