Пенсійники розповідають студентам і освітянам про важливість офіційного працевлаштування

KNTEU 300x236 - Пенсійники розповідають студентам і освітянам про важливість офіційного працевлаштуванняУ рамках проведення Всесвітнього дня інформаційного суспільства і з метою донесення до максимально широкого кола населення розуміння важливості офіційного працевлаштування представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проводять роз’яснювальну роботу з представниками різних сфер діяльності та вікових категорій, особливу увагу приділяючи молодому поколінню, від якого залежить майбутнє нашої країни.

Зустріч зі студентами ЧТЕІ КНТЕУ провели начальник обслуговування громадян Людмила Троцюк та заступник начальника фінансово-економічного управління Майя Філіпець. Представники Пенсійного фонду розповіли студентам вишу про визначальну роль офіційного працевлаштування та легального заробітку  в  формуванні  майбутнього пенсійного забезпечення,  яке залежить від розміру заробітної плати, сплачених страхових внесків та тривалості страхового стажу. Розповіли молодим людям про негативні наслідки отримання заробітної плати “в конверті”, зауваживши, що  працівники, які погоджуються на тіньові заробітки, виявляються соціально незахищеними і не набувають страхового стажу, необхідного для призначення соціальних та пенсійних виплат. Працівники Пенсійного фонду порадили студентам після завершення навчання обирати місце роботи з високим заробітком та офіційним оформленням трудових відносин, не спокушатися на пропозиції доплат «у конвертах», оскільки таке тимчасове благополуччя справляє негативний вплив на майбутнє матеріальне забезпечення.Kretsu osvityany 300x225 - Пенсійники розповідають студентам і освітянам про важливість офіційного працевлаштування

Начальник Глибоцького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Іван Крецу провів зустріч з колективом педагогів та учнями Привороцької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Представник пенсійної служби поінформував педагогів про основні засади пенсійної реформи, запровадженої минулоріч, та окреслив основні цілі нововведень: формування справедливої системи пенсійного страхування, коли вищу пенсію отримуватиме та людина, яка працювала впродовж тривалого періоду та отримувала гідний заробіток. Іван Крецу розповів, що розмір майбутньої пенсії залежить від тривалості страхового стажу, набутого впродовж трудової діяльності, величини зарплати та суми сплачених страхових внесків. Порадив учителям пояснювати підростаючому поколінню, що для гідного пенсійного забезпечення потрібно обирати роботу з високою оплатою праці та офіційним оформленням трудових відносин.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920