Спільними зусиллями – до скорочення боргів

kelmentsi narada DVS 2 - Спільними зусиллями - до скорочення боргівЗ ініціативи Кельменецького відділу обслуговування громадян, в районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області відбулася робоча нарада, на якій розглянули питання щодо покращення роботи з погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України за виконавчими документами.

Учасники діалогу обговорили основні напрями державної політики, зокрема механізм виконання наказу Міністерства юстиції України та Пенсійного фонду України «Про взаємодію органів державної виконавчої служби та Пенсійного фонду України», провели детальний аналіз по кожному виконавчому документу. Особливу увагу було звернуто на виконавчі документи щодо стягнення боргів по відшкодуванню пенсій, призначених на пільгових умовах. Зокрема, найбільша кількість невиконаних виконавчих документів залишається по  ВАТ «ПМК-2», ВАТ «Кельменецьке РТП» , ПП «Іванівецька ПМК-2-сервіс».

Під час  наради проаналізовано хід виконання плану Заходів за підсумками спільної наради за участю органів державної виконавчої служби та органів Пенсійного фонду України щодо вирішення проблемних питань та шляхів подальшого співробітництва при виконанні рішень про стягнення коштів на користь держави, визначено спільні дії по виявленню всіх можливих резервів для повного погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду та намічено графік виїздів робочої групи на червень-серпень поточного року для оперативного вирішення проблемних питань.

З метою зменшення заборгованості та прискорення погашення

agroprom 1024x768 - Спільними зусиллями - до скорочення боргів

боргів до Пенсійного фонду України начальник Новоселицького відділу обслуговування громадян Анатолій Процюк провів робочу зустріч у форматі «круглого столу» з головою райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Новоселицького району Віктором Тоакою.

Під час зустрічі обговорено стан відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій сільськогосподарськими підприємствами району. Розглянуто можливість застосування додаткових законодавчих механізмів впливу до боржників, які на сьогоднішній день є в районі: СВК «Мамалига», СТОВ «Динівці», СВК «Ванчиківці» та СГК «Бояни».

За результатами зустрічі визначено перспективи вирішення проблемних питань. Також цього дня начальник Новоселицького сервісного центру провів зустрічі з керівниками підприємств- боржників з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

В ході зустрічі проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо наслідків порушення платіжної дисципліни та обговорено можливі шляхи погашення заборгованості.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920