З представниками банківських установ обговорили подальші шляхи співпраці

sok z bankamy zustrich - З представниками банківських установ обговорили подальші шляхи співпраціНачальник Сокирянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Лідія Козак та начальник відділу питань призначення та перерахунків пенсій в Сокирянському районі Світлана Глюза взяли участь в засіданні «круглого столу» із представниками банківських установ району.

Лідія Козак акцентувала увагу на необхідності залучення пенсіонерів до отримання пенсій через установи банків, постійного контролю з боку банків за отриманням пенсій за довіреністю, фактом тривалого неотримання пенсій, термінів зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів, наповнення банкоматів готівкою.

Світлана Глюза наголосила на якісному обслуговуванні банківськими установами певних категорій громадян, зокрема, інвалідів, ветеранів війни, учасників бойових дій.

Працівники банківських установ поділилися своїм баченням щодо вирішення даного питання та зобов’язалися провести відповідну роботу з покращення обслуговування.

З метою обговорення спільних дій щодо покращення novod Oshhadbank - З представниками банківських установ обговорили подальші шляхи співпраціобслуговування пенсіонерів через установи банків, представники Новодністровського сервісного центру провели зустріч з працівниками відділення АТ «Ощадбанк».

Завідувач сектору з питань призначення та перерахунків пенсій в м. Новодністровськ Надія Заришняк акцентувала на необхідності дотримання банківськими установами контролю за отриманням пенсій за довіреністю та термінами зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів, підвищенні якості обслуговування пенсіонерів, своєчасності наповнення банкоматів готівкою, можливості розміщення банкоматів в сільських населених пунктах. Також було обговорено проведення подальших спільних заходів щодо популяризації переваг для пенсіонерів в отриманні пенсій через вкладні рахунки в банківських установах.

Працівники банку поінформували про послуги, які надаються установами банку для пенсіонерів. Зазначили, що кошти на виплату пенсії надсилаються на розрахункові рахунки пенсіонерів протягом одного операційного дня.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу тісну співпрацю щодо вирішення проблемних питань, які виникають в процесі діяльності та залучення пенсіонерів до отримання пенсій через особисті рахунки в банках.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920