Пенсійники Буковини розповіли про негативні наслідки неофіційного працевлаштування

Putyla bazar - Пенсійники Буковини розповіли про негативні наслідки неофіційного працевлаштування
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області приділяє велику увагу питанню важливості  офіційного працевлаштування. Тому, проводяться різноманітні заходи, особливо серед молоді та підприємців краю.

Начальник Путильського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Іван Каптарь провів зустріч з працівниками та відвідувачами Путильського селищного ринку. Повідомив присутнім, що з 1 січня 2000 року страховий стаж обчислюється за даними, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Така інформація  формується на основі звітності страхувальників – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – про нарахування заробітної плати, а також фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, про суми нарахованого єдиного внеску. Проте, не всі страхувальники своєчасно сплачують єдиний внесок, внаслідок чого значно скорочуються надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України, кошти  якого спрямовуються на здійснення пенсійних виплат. А найголовніше – працівникам таких недобросовісних роботодавців не зараховується страховий стаж, поки заборгованість не буде повністю погашена.

З огляду на те, що з 1 січня нинішнього року для призначення пенсії за віком після досягнення 60-ліття потрібно мати не менше 25 років страхового стажу, а щороку вимога за цим критерієм зростатиме до 2028-го, коли необхідний страховий стаж становитиме 35 років, зарахування страхового стажу має важливе значення для обчислення розміру пенсійної виплати.

Відповідаючи на запитання присутніх, sok rynok 1 - Пенсійники Буковини розповіли про негативні наслідки неофіційного працевлаштуванняпосадовець акцентував увагу фізичних осіб-підприємців на тім, що провадити діяльність необхідно таким чином, щоб не допускати заборгованості з єдиного соціального внеску, яка стоїть на заваді зарахуванню періодів роботи до страхового стажу як працівникам, котрі створюють їм матеріальні блага, так і для них самих!

Працівники Сокирянського сервісного центру провели зустріч з фізичними особами приватними підприємцями міста Сокиряни, які здійснюють свою діяльність самостійно.

Фахівці сервісного центру розповіли про нововведення та зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві з 01.01.2018. Зокрема, повідомили про залежність майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру сплаченого єдиного соціального внеску. Запропонували зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за даними, що містяться у реєстрі застрахованих осіб. Також, присутні були ознайомлені  з можливістю отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України і на веб-сайті Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920