Проводимо зустрічі з трудовими колективами та з населенням за місцем проживання

hotyn trud kolektyv - Проводимо зустрічі з трудовими колективами та з населенням за місцем проживанняПровідний спеціаліст Хотинського сервісного центру Вікторія Бойко провела зустріч з трудовим колективом територіального центру обслуговування громадян. Ознайомила зі змінами, які відбулись у пенсійному законодавстві, порядком нарахування пенсій різних видів. Детально зупинилася на висвітленні питання залежності права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу та поінформувала про зміну законодавчих вимог щодо його тривалості. Наголосила про можливість набуття страхового стажу шляхом добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні. Акцентувала увагу  на важливості легальної зайнятості та дотриманні роботодавцями гарантій в оплаті праці. Представник Фонду також назвала перелік документів, необхідних для призначення пенсій, та порекомендувала особам передпенсійного віку завчасно подавати їх до органів Фонду для попередньої правової перевірки. Розповіла про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи та повідомила про безперебійне й своєчасне їх фінансування.

Представник пенсійної служби повідомила про зручні способи отримання інформації за телефонами гарячої лінії, через відеозв’язок зі спеціалістами і на оновленому веб-порталі Пенсійного фонду України.

GlybokaJordanesht 12.06 2 - Проводимо зустрічі з трудовими колективами та з населенням за місцем проживанняНачальник відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Іван Крецу провів зустріч з жителями села Йорданешти. Фахівець пенсійної служби розповів про всі зміни, запровадженні Законом України №2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій». Для майбутніх пенсіонерів надав ґрунтовні пояснення щодо порядку призначення пенсій з 1 жовтня 2017, про гнучкий «коридор»  пенсійного віку (60-63-65 років), про право на пенсію за вислугою років для педагогічних та медичних працівників та про достроковий вихід на пенсію за віком, про порядок виплати пенсій пенсіонерам, які працюють,про зарахування до стажу періодів навчання та перебування у відпустки за доглядом.

Іван Крецу кваліфіковано відповів на чисельні запитання відвідувачів.

GlybokaJordanesht 12.06 1 - Проводимо зустрічі з трудовими колективами та з населенням за місцем проживанняАкцентував, що кожна застрахована особа має можливість контролювати дані про себе, які надходять від роботодавців до реєстру застрахованих осіб, зареєструвавшись на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати онлайн консультації через відеозв’язок. Крім того Іван Крецу провів зустріч з головою та колективом Йорданештської сільської ради. Обговорили питання щодо створення агентського пункту обслуговування громадян у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування на території сільської ради. Під час зустрічі досягнуто домовленості про участь у конкурсному відборі для створення агентських пунктів обслуговування громадян у наданні послуг з пенсійних питань. Колективу сільської ради роз’яснено зміни які відбулися в ході пенсійної реформи.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920