Пенсійники Хотинщини роз’яснюють питання пенсійного забезпечення на зустрічах з трудовими колективами

Reshetnik tr kolek 1024x768 - Пенсійники Хотинщини роз’яснюють питання пенсійного забезпечення на зустрічах з трудовими колективамиГоловний спеціаліст Хотинського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Аліна Годнюк  провела  зустріч з трудовими колективами Хотинської центральної районної лікарні та районного архіву.

Фахівець пенсійної служби надала роз’яснення порядку перерахунку пенсій відповідно до зростання середньої заробітної плати, з якої сплачуються внески. Зауважила на прямій залежності розміру пенсії від величини заробітку працівника, тривалості страхового стажу і показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.

Аліна Годнюк поінформувала працівників медичної галузі та упорядників архівних даних про збільшення з 1 січня нинішнього року вимог Hotyn1 1024x768 - Пенсійники Хотинщини роз’яснюють питання пенсійного забезпечення на зустрічах з трудовими колективамидо мінімального страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення. Зокрема, зазначила, що цьогоріч правом на призначення пенсії за віком після досягнення 60-ліття можуть скористатися тільки ті громадяни, які матимуть не менше 25 років страхового стажу. Надалі вимога за цим критерієм збільшуватиметься щороку на рік і в 2028 році становитиме 35 років.

Представник Фонду поінформувала членів трудових колективів про спрощену процедуру реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України та зручну можливість відстежувати надану роботодавцем інформацію щодо нарахованої заробітної плати й сплачених страхових внесків в «Особистому кабінеті», назвала інші переваги користування цим електронним сервісу.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920