Пенсійники краю надають консультації громадянам у зручному режимі відеозв’язку

Hotyn videozv - Пенсійники краю надають консультації громадянам у зручному режимі відеозв’язкуДистанційне надання роз’яснень законодавства в режимі відеозв’язку вже стало традиційною формою роботи буковинських пенсійників, оскільки є одним із найбільш зручних і доступних способів спілкування фахівців пенсійної служби з мешканцями краю.

Начальник Хотинського відділу  обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Шкуренко провела  прийом  жителів села Бочківці в форматі відеозв’язку.

Представник Фонду надала відвідувачам дистанційного прийому роз’яснення порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років. Акцентувала увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу й величини заробітної плати, з якої сплачені внески.

Посадовець пенсійної служби відповіла на індивідуальні запитання бочківчан щодо складових пенсійних виплат та вимог до страхового стажу. Окреслила переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи, відзначивши безперебійне та своєчасне їх фінансування. Особам передпенсійного віку рекомендувала завчасно подавати до органів Фонду документи, необхідні для призначення пенсії, з метою їх правової перевірки.

Під час спілкування з фізичними особами-підприємцями Світлана Шкуренко зосередила увагу на важливості дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущення нелегальної зайнятості, оскільки неофіційні трудові відносини справляють негативний вплив на майбутнє пенсійне забезпечення працівників.

Представник пенсійної служби повідомила 11.07.2018 SKAJP BUZOVYTSYA - Пенсійники краю надають консультації громадянам у зручному режимі відеозв’язкупро зручні способи отримання інформації за телефонами гарячої лінії, через відеозв’язок зі спеціалістами та на Веб-порталі Пенсійного фонду України, пояснила порядок реєстрації на цьому електронному сервісі.

Заступник начальника  Кельменецького відідлу обслуговування громадян (сервісного центру) Наталя Бабин  провела виїзний прийом громадян села Бузовиця  в режимі відеозв’язку.

Фахівець пенсійної служби надала громадянам детальні відповіді на запитання щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, зміни способу виплати та добровільної участі в соціальному страхуванні.  Особам працездатного віку роз’яснила порядок зарахування страхового стажу та зауважила на збільшенні вимог до його тривалості для призначення пенсійного забезпечення.

Особливу увагу Наталя Бабин звернула на важливість легального працевлаштування й наголосила на негативних наслідках для майбутнього пенсійного забезпечення працівника роботи без належного оформлення трудових відносин та отримання зарплат «у конвертах».

В ході спілкування з відвідувачами дистанційного прийому представник Фонду розповіла про подальші шляхи реформування пенсійної системи, впровадження системи централізованого призначення та виплати пенсій.

Для отримання  необхідних консультацій рекомендувала  користуватися послугами Веб-порталу Пенсійного фонду України та роз’яснила порядок реєстрації на головному електронному сервісі пенсійної служби.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920