Про порядок призначення пенсій фахівці пенсійної служби розповідають нинішнім і майбутнім пенсіонерам

Pylypko pensionery 1024x614 - Про порядок призначення пенсій фахівці пенсійної служби розповідають нинішнім і майбутнім пенсіонерамГоловний спеціаліст Чернівецького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Оксана Штифанович провела зустріч з пенсіонерами на базі  Громадської організації “Міжнародний фонд взаєморозуміння і толерантність”. Фахівець пенсійної служби розповіла літнім людям про порядок обчислення пенсій, складові розрахунку та особливості встановлення надбавок і підвищень до пенсій.

Начальник Хотинського відділу  обслуговування громадян Світлана Шкуренко провела зустріч з представником районної ветеранської організації.

Представник Фонду  надала фахові роз’яснення  актуальних питань пенсійного законодавства щодо пенсійних перерахунків, визначальних складових розміру пенсій та вимог до страхового стажу задля реалізації права на пенсійне забезпечення. SHkurenkoveteran 1024x768 - Про порядок призначення пенсій фахівці пенсійної служби розповідають нинішнім і майбутнім пенсіонерамПосадовець надала  кваліфіковані відповіді на запитання співрозмовника та розповіла про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення  за телефонном гарячої лінії, за допомогою відеозв’язку.

Сокирянський відділ обслуговування громадян у співпраці з районним центром зайнятості проводить спільні заходи з користю для майбутніх пенсіонерів. Один із таких нещодавно провела заступник начальника Сокирянського відділу обслуговування громадян Ольга Пленгей. Представник Фонду  спільно з фахівцями районного центру зайнятості поінформувала про важливість для людей і для держави легалізації трудових відносин та негативні наслідки тіньової зайнятості у вигляді позбавлення працівника Plengej seminar z TSZ 1024x768 - Про порядок призначення пенсій фахівці пенсійної служби розповідають нинішнім і майбутнім пенсіонерамсоціальних гарантій та гідного пенсійного забезпечення в майбутньому.

Ольга Пленгей звернула увагу осіб передпенсійного віку на доцільність завчасного звернення до сервісного центру з документами для призначення пенсії з метою здійснення їх перевірки та отримання консультацій.  Роз’яснила приисутнім про вплив тривалого перебування на обліку в службі зайнятості на майбутнє призначення пенсії тощо.

Особливу увагу звернуто на негативні наслідки отримання заробітної плати “в конвертах”, залежність страхового стажу від сплати внесків, відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без належного оформлення. Представник Пенсійного фонду  ознайомила  присутніх на зустрічі з основними положеннями законопроекту про запровадження накопичувальної системи та повідомила про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

background Layer 1
Зателефонувати
0372516920