На Донеччині відбувся брифінг начальника головного управління Рад Н. С.

12.06.2018 відбувся брифінг за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Н. С. Рад, на якому висвітлені питання виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам, проведення перерахунку з 01 липня 2018 року, реорганізації територіальних управлінь області

Як зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Рад Наталія Сергіївна виплати пенсії внутрішньо переміщеним особам проводяться в терміни визначені чинним законодавством, до 25 числа кожного місяця. Зокрема, станом на 11.06.2018 профінансовано в повному обсязі 11 число виплати.

З питання впливу реорганізації територіальних управлінь фонду області на обслуговування пенсіонерів Наталія Сергіївна наголосила, що процес реорганізації не передбачає будь-якого негативного впливу на якість надання пенсійних послуг, оскільки в кожній з адміністративно-територіальних одиниць області залишаються функціонувати територіальні підрозділи з обслуговування громадян (фронт-офіси). Крім того, доступність до пенсійних послуг в області збільшується, створюються нові точки обслуговування громадян. З кінця 2017 року в Донецькій області відкрито 15 агентських пунктів, на яких надано  1,6 тис. пенсійних послуг.

Керівник обласної пенсійної структури звернула увагу на липневе підвищення пенсій. З 1 липня планується два перерахунки, оскільки зміняться соціальні стандарти, зміниться мінімальна пенсія. Також зміниться і максимальна пенсія, що визначається на рівні 10 прожиткових мінімумів і пенсія донорам.

Липневе підвищення пенсій вплине на пенсіонерів, розмір пенсії яких становить від 1373 до 1434 гривень. Розмір надбавки  для них складе від 1 до 61 гривень.

Наступний перерахунок буде проведено в грудні. Зокрема, в кінці поточного року мінімальна пенсія збільшиться до 1497 гривні.

DSC 0900 300x200 - На Донеччині відбувся брифінг начальника головного управління Рад Н. С.

background Layer 1
Зателефонувати
0626622564