“Пенсійний бюджет області від недоплати єдиного соціального внеску втрачає майже 1 мільйон гривень в рік” – начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області – під час наради в облдержадміністрації

Сьогодні в Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань розвитку територій області, в якій взяла участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Заярнюк.

Під час обговорення порядку денного, зокрема питання підвищення рівня оплати праці, легалізації трудових відносин керівник зазначила, що підвищення розмірів пенсійних виплат згідно пенсійної реформи та зміни соціальних стандартів потребують додаткових фінансових ресурсів для їх виплат, а пенсійний бюджет області від недоплати єдиного соціального внеску втрачає майже 1 мільйон гривень в рік. Ці втрати спричиняють роботодавці, які виплачують працівникам заробітну плату нижчу за мінімально встановлений розмір. Як наголосила керівник, серед двох чинників, які формують розмір пенсії, найбільшу роль відіграє заробітна плата. При середньому розмірі пенсійної виплати в області у 2132,9 грн., середня заробітна плата має бути не менше 10 тисяч (це при співвідношенні 1 працюючий : 1 пенсіонер).

Зважаючи на це, головним управлінням спільно з Державною фіскальною службою та органами праці проводиться спільна робота щодо виявлення фактів порушень законодавства у сфері трудових відносин та прав застрахованих осіб.

IMG 2177 300x225 - "Пенсійний бюджет області від недоплати єдиного соціального внеску втрачає майже 1 мільйон гривень в рік" – начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області - під час наради в облдержадміністрації

background Layer 1
Зателефонувати
0382763513