В головному управлінні Фонду області обговорили зміни в пенсійному законодавстві та актуальні питання розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України

DSC 0753 300x171 - В головному управлінні Фонду області обговорили зміни в пенсійному законодавстві та актуальні питання розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України15 травня п.р. в головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області було проведено два семінари-наради з начальниками та фахівцями структурних підрозділів територіальних управлінь Фонду області.

 

Для начальників відділів з призначення, перерахунку та виплати пенсій підпорядкованих управлінь заступник начальника головного управління Тетяна Нікітіна висвітлила практичні питання поновлення та виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2018 року № 335 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365».

 

DSC 0752 300x190 - В головному управлінні Фонду області обговорили зміни в пенсійному законодавстві та актуальні питання розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Оксана Саєнко обговорила з керівниками та фахівцями відділів адміністрування та супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управлінь Фонду області актуальні питання розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України. Під час семінару також було розглянуто напрямки роботи з підготовки до «міграції даних» із програмного забезпечення АСОПД/КОМТЕХ до підсистеми ІКІС ПФУ ПВП ЕПС та надано відповіді з питань ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

background Layer 1
Зателефонувати
0645702680