На Житомирщині підписано тристоронню Угоду про соціальне партнерство

1 4 1024x768

 У головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області підписано нову Угоду про співпрацю у сфері пенсійного забезпечення з Федерацією професійних спілок та Об’єднанням організацій роботодавців  області.

– Укладаючи нову Угоду на регіональному рівні із соціальними партнерами ми узгоджуємо реалізацію заходів, спрямованих на легалізацію заробітної плати та зайнятості населення, з метою наповнення бюджету Фонду та захисту прав застрахованих осіб. Результатом плідної співпраці є легалізація з початку поточного року 2 тисяч робочих місць, – зауважив начальник головного управління Фонду в області Іван Заінчковський.

Угода  про соціальне партнерство у сфері пенсійного забезпечення  передбачає взаємний обмін інформацією, методичну допомогу, інформування застрахованих осіб, страхувальників та пенсіонерів з питань загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, а також надання  правозахисної  допомоги.

Свої підписи під документом поставили начальник головного управління Фонду Іван Заінчковський, Голова Федерації професійних спілок області Неля Паламарчук та Голова Об’єднання організацій роботодавців області Сергій Бутенко.

Довідково: попередню угоду про співробітництво укладено дев’ять років тому, спільне виконання якої сприяло поглибленню партнерських відносин між органами Фонду, профспілками та роботодавцями. 

 

1 4 300x225

2 2 300x225

3 2 300x210

4 1 300x208

 

 

 

 

background Layer 1
Зателефонувати
0 800 503 753