“Темп, який ми взяли щодо легалізації, головне не зменшувати” – Олексій Зарудний під час наради з начальниками головних управлінь Фонду

 1 6 300x200Три місяці поспіль Пенсійний фонд України активно працює над виконанням доручення Віце-прем’єр-міністра України щодо дотримання законодавства про працю в частині легалізації зайнятості населення та заробітної плати. Про це та ряд інших актуальних питань діяльності Фонду йшла мова під час наради з начальниками головних управлінь Фонду.

 – У вересні ми продовжимо проведення нарад з питань легалізації із керівниками областей щодо результату поставлених у травні-червні цього року завдань. Проте, ми не маємо послаблювати темп. Люди повинні розуміти, що це не чергова інформаційна кампанія, яка просто відбулась, а робота на конкретний результат. З невеликих сум складаються мільйони і мільярди для наповнення бюджету Фонду, – повідомив Голова правління.

Ще одним принципово-важливим питанням для усієї системи Пенсійного фонду є максимальне наближення послуг до громадян. Сьогодні опрацьовується логістика сервісних центрів. Мова йде про створення фронт-офісів, незалежно від адміністративно-територіального розподілу, з урахуванням їх зручного розташування, а також максимальної кількості охоплення жителів населених пунктів. Сервісні центри, віддалені робочі місця мають бути розміщені так, аби людина, яка до нас звертається мала можливість за короткий проміжок часу добратись до пункту обслуговування, де надається увесь спектр пенсійних послуг. Відтак, протягом наступних трьох тижнів керівники головних управлінь мають прорахувати доступність до сервісних центрів, підготувати розрахунки штатної чисельності працівників та технічного забезпечення.

 

2 4 300x200

3 4 300x200

4 2 300x200

5 300x200

 

background Layer 1
Зателефонувати
0 800 503 753