У Вінницькій області відкрито віддалене робоче місце фахівця Фонду

У приміщенні Джуринської сільської ради Шаргородського району Вінниччини  відкрито віддалене робоче місце фахівця Пенсійного фонду.  

 

Відтепер більше 3 тисяч мешканців села Джурин, з яких понад 1100 пенсіонери, мають можливість отримати пенсійні послуги за місцем проживання. Прийом громадян здійснюється кожного другого та четвертого понеділка місяця з 10.00 до 13.00 години.

 

Відкриття робочого місця відбулось за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, начальника Шаргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду області Олега Мельника, представників районної влади, органів місцевого самоврядування та територіальної громади.

— Ми не стоїмо на місці. І сьогодні завдяки стрімкому розвитку технічних можливостей Пенсійного фонду ми можемо надавати послуги і пенсіонерам, і працюючим громадянам в будь-якому місці. Потрібно лише  підключення до мережі інтернет, — наголосила Олена Корчака.

 

Це вже 56 віддалене робоче місце фахівця фонду на Вінниччині. В області триває співпраця з органами місцевої влади, об’єднаними територіальними громадами щодо розширення мережі віддалених робочих місць.

 

3 2

5

4

 

background Layer 1
Зателефонувати
0 800 503 753