Зустріч з представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні відбулась на Херсонщині

 

01 01 300x186 6 липня 2018 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбулась зустріч з представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні паном Пабло Матеу.

У заході взяла участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Зінаїда Лазарєва.

Під час зустрічі обговорили загальну ситуацію із внутрішньо переміщеними особами у Херсонській області. Зокрема, представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні цікавились соціальною захищеністю внутрішньо переміщених осіб та яким чином місцева влада підтримує таких громадян.

У Херсонській області ведеться робота з соціальної адаптації громадян, які переселились з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Для них створені сприятливі умови для безперешкодного доступу до соціальних та адміністративних послуг, в тому числі з пенсійних питань.

Члени делегації, що здійснюють моніторинг додержання прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, схвально оцінюють роботу у даному напрямку на Херсонщині.

 

background Layer 1
Зателефонувати
0 800 503 753