23.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Завдання пенсійної реформи - відновлення справедливості у пенсійному забезпеченні, - Голова правління Фонду під час засідання колегії у Чернівцях
9 лютого 2017

Сьогодні, 9 лютого, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний взяв участь у роботі колегії при начальнику головного управління Фонду в Чернівецькій області.

До обговорення актуальних питань діяльності Фонду запрошено представників органів місцевої влади, голову обласної Ради Федерації роботодавців та організації ветеранів України.

         Начальник Головного управління Фонду області Михайло Романів доповів про підсумки роботи у минулому році. З його слів упродовж 2016-го до бюджету Пенсійного фонду мобілізовано власних доходів у сумі 1161,4 млн. грн., що на 5,2% або 57,9 млн. грн. більше планового завдання. Власних доходів, які адмініструють органи Фонду, минулоріч надійшло в сумі 18,2 млн. грн., що на 8% або 1,4 млн. грн. більше плану.

Результати роботи головного управління у Чернівецькій області за своїми показниками кращі ніж у колег з інших регіонів, - наголосив Голова правління Олексій Зарудний. - Співпраця з ветеранськими, громадськими організаціями в області носить постійний системний характер. У кожній ветеранській організації діють консультаційні пункти. В усіх територіальних громадах щотижня проводиться прийом громадян. У роботі зали з обслуговування громадян чернівчани  займають лідируючі позиції. В області працює професійний колектив пенсійників, який здатен вирішувати актуальні питання пенсійного забезпечення, самовдосконалення, колектив, який постійного знаходиться у пошуку нових форм та методів роботи.

За пропозицією та ініціативою чернівчан саме тут опрацьовувались та опрацьовуються елементи оптимізації структури Фонду. Саме тому, тема реформування пенсійної системи, Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на колегії знайшла жвавий відгук серед присутніх.

У своєму виступі голова правління поінформував учасників засідання про результати роботи у минулому році, відповів на запитання, які були озвучені у  ході колегії. Зокрема, Олексій Зарудний детально зупинився на питаннях пенсійної реформи.

          - Сьогодні колектив Фонду активно працює з фахівцями Мінсоцполітики, іншими зацікавленими міністерствами над підготовкою пакету проекту нормативно-правових актів щодо пенсійної реформи. Ця робота буде завершена вже у березні поточного року. Проекти виноситимуться на обговорення.

    Голова запевнив, що підвищення пенсійного віку не стоїть на порядку денному. Завдання пенсійної реформи – відновлення справедливості, посилення страхових принципів, осучаснення пенсій, призначених раніше.

   - Це все потребує збалансування пенсійної системи, звільнення Пенсійного фонду від невластивих виплат. Наша робота сьогодні повинна бути спрямована на створення економічного підгрунття для пенсійної реформи. Заходи й реалізація реформування пенсійної системи нерозривно пов’язані зі Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України,- зазначив Олексій Зарудний.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта