23.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Олексій Зарудний: "Ми маємо амбітне завдання - докорінно змінити підходи до обслуговування пенсіонерів"
9 лютого 2017

На Тернопільщині 9 лютого ц. р. виїзне засідання колегії відбулось у Чортківському районному управлінні Пенсійного фонду.

Участь у колегії взяв Голова правління Фонду Олексій Зарудний, представники місцевої влади регіону.

Звертаючись до колективу пенсійників Тернопільщини, Голова висловив надію, що підсумовуючи роботу Фонду за 17-й рік, як і сьогодні, буде що сказати суспільству про позитивні результати.

Зі слів керівника, основним сьогодні залишається стале фінансування пенсійних виплат. У бюджеті Фонду враховані усі необхідні видатки на ці потреби. - Наше завдання, аби кошти вчасно і у повному обсязі доходили до наших пенсіонерів, - зауважив Олексій Зарудний. - Ми маємо амбітне завдання – докорінно змінити підходи до обслуговування пенсіонерів через поштові відділення, запропонувавши відкриття особових карткових рахунків. З боку Укрпошти є розуміння. Ведеться діалог із Ощадбанком. Я не виключаю, що Тернопільська область стане учасником цього пілотного проекту.

Говорячи про верифікацію пенсійних виплат Голова Фонду зауважив, що попри різні оцінки засобів масової інформації щодо цього питання, у нас є досить об’єктивні показники: із 12 млн. пенсійних справ встановлено лише 59 випадків, де мали місце порушення з використання пенсійних коштів. Це результат тих звірок, які проводились в органах Фонду протягом минулого року.

 - На часі сьогодні і вирішення питання легалізації заробітних плат: 95 млрд. грн. минулого року ми втратили від несплати єдиного внеску. Це показники на рівні держави. Збільшена цього року мінімальна заробітна плата має практично дорівнювати прожитковому мінімуму. Ця норма, притаманна усім цивілізованим державам. Бізнес – не лише прибутки, а й перш за все, соціальна відповідальність перед державою. Тому, має бути ініціативна і активна позиція Фонду у цьому напрямку. Взяти на контроль кожного роботодавця, кожну застраховану особу, яка отримує заробітну плату меншу 3200 грн. – наша робота. Оперативне реагування на порушників законодавства, співпраця з відповідними контролюючими органами та місцевою владою, робота в інформаційному просторі - одне із пріоритетних завдань нашої служби у 2017 – му, - наголосив Голова правління.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта