20.09.2017
Пошук
Актуальні запитання
12.09.2017
Щодо обчислення пенсії по інвалідності
06.09.2017
Щодо зарахування до страхового стажу періоду догляду за особою похилого віку
07.07.2017
Щодо перерахунку пенсії пенсіонеру МВС з урахуванням стажу, набутого після звільнення зі служби
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
01.09.2017
Щодо перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру
15.08.2017
Щодо перерахунку достроково призначеної пенсії
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
24.07.2017
Щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Олексій Зарудний: "Ми маємо амбітне завдання - докорінно змінити підходи до обслуговування пенсіонерів"
9 лютого 2017

На Тернопільщині 9 лютого ц. р. виїзне засідання колегії відбулось у Чортківському районному управлінні Пенсійного фонду.

Участь у колегії взяв Голова правління Фонду Олексій Зарудний, представники місцевої влади регіону.

Звертаючись до колективу пенсійників Тернопільщини, Голова висловив надію, що підсумовуючи роботу Фонду за 17-й рік, як і сьогодні, буде що сказати суспільству про позитивні результати.

Зі слів керівника, основним сьогодні залишається стале фінансування пенсійних виплат. У бюджеті Фонду враховані усі необхідні видатки на ці потреби. - Наше завдання, аби кошти вчасно і у повному обсязі доходили до наших пенсіонерів, - зауважив Олексій Зарудний. - Ми маємо амбітне завдання – докорінно змінити підходи до обслуговування пенсіонерів через поштові відділення, запропонувавши відкриття особових карткових рахунків. З боку Укрпошти є розуміння. Ведеться діалог із Ощадбанком. Я не виключаю, що Тернопільська область стане учасником цього пілотного проекту.

Говорячи про верифікацію пенсійних виплат Голова Фонду зауважив, що попри різні оцінки засобів масової інформації щодо цього питання, у нас є досить об’єктивні показники: із 12 млн. пенсійних справ встановлено лише 59 випадків, де мали місце порушення з використання пенсійних коштів. Це результат тих звірок, які проводились в органах Фонду протягом минулого року.

 - На часі сьогодні і вирішення питання легалізації заробітних плат: 95 млрд. грн. минулого року ми втратили від несплати єдиного внеску. Це показники на рівні держави. Збільшена цього року мінімальна заробітна плата має практично дорівнювати прожитковому мінімуму. Ця норма, притаманна усім цивілізованим державам. Бізнес – не лише прибутки, а й перш за все, соціальна відповідальність перед державою. Тому, має бути ініціативна і активна позиція Фонду у цьому напрямку. Взяти на контроль кожного роботодавця, кожну застраховану особу, яка отримує заробітну плату меншу 3200 грн. – наша робота. Оперативне реагування на порушників законодавства, співпраця з відповідними контролюючими органами та місцевою владою, робота в інформаційному просторі - одне із пріоритетних завдань нашої служби у 2017 – му, - наголосив Голова правління.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта