23.08.2017
Пошук
Актуальні запитання
22.08.2017
Щодо врахування страхового стажу
08.08.2017
Щодо зарахування до страхового стажу роботи підлітків у колгоспі у 1947-1952 роках
07.07.2017
Щодо перерахунку пенсії пенсіонеру МВС з урахуванням стажу, набутого після звільнення зі служби
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
15.08.2017
Щодо перерахунку достроково призначеної пенсії
01.08.2017
Щодо перерахунку пенсії та надбавок державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
24.07.2017
Щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

"Послуги Фонду повинні бути максимально наближені до місця проживання людей", - Голова правління під час колегії у Хмельницькій області
10 лютого 2017

Сьогодні Голова правління Олексій Зарудний взяв участь у роботі виїзного засідання колегії при начальну головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

На колегії розглянуто підсумки роботи органів Фонду Хмельниччини, завдання на поточний рік та стан надання послуг в утворених територіальних громадах.

На колегії відмічено, що територіальними органами Фонду забезпечено своєчасне та в повному обсязі фінансування пенсій понад 411тис. пенсіонерів. На ці цілі спрямовано  у минулому році 7,9 млрд. грн.., скорочено заборгованість на 2,7 млн. грн.

Територіальні управління Пенсійного фонду області постійно працюють над покращенням якості обслуговування громадян та надання послуг. Варто згадати, що ще у 2009 році саме у м. Хмельницькому була відкрита зала обслуговування громадян, яка почала працювати за принципом єдиного вікна. Це була перша  така зала у системі органів Фонду та у системі органів влади України.

Сьогодні у зв’язку із проведенням адміністративної реформи, утворенням територіальних громад нагальним питанням є наближення послуг до цих громад.

У Хмельницькій області утворено 26 територіальних  громад, до складу яких увійшло 569 населених пунктів (39% від їх загальної кількості).

Управліннями Пенсійного фонду в області налагоджено  співпрацю із  22 об’єднаними територіальними громадами, зокрема укладено 16 Угод щодо співпраці у питанні обслуговування громадян. Основними положеннями Угод передбачено надання консультацій та роз’яснень з питань пенсійного законодавства жителям об’єднаних територіальних громад працівниками структурних підрозділів обслуговування громадян в адміністративних центрах об’єднаних територіальних громад або ж безпосередньо в окремих населених пунктах.

Летичівським об’єднаним управлінням в Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді створено робоче місце, де здійснюється прийом заяв  на видачу довідок про перебування на обліку, про доходи, про відомості з Державного реєстру застрахованих осіб загальнообов’язкового державного соціального страхування, виготовлення пенсійного посвідчення щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

У даний час триває робота щодо укладання Угод ще з 4 об’єднаними територіальними громадами, які утворились у грудні 2016 року.

Виступаючи перед учасниками колегії, Голова правління Олексій Зарудний зазначив, що область була піонером у роботі з обслуговування громадян, тут набутий позитивний досвід.

«Ми поставили собі амбітне завданнянаблизити усі наші послуги до місця проживання людей. А це значить, що вже у ІІ півріччі в усіх створених громадах мають працювати пункти надання послуг. Згодом, крім консультативних послуг там має надаватись увесь спектр послуг, який надають органи Фонду. Найближчим часом усі управління будуть забезпечені методичними матеріалами з цього питання. Ми працюємо у даному напрямку, але треба ще більше працювати», - наголосив Голова правління Пенсійного фонду України.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта