23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Голова правління: "Звільнення Пенсійного фонду від сплати судового збору дає можливість опрацювати в судовому порядку заборгованість у повному обсязі"
13 лютого 2017

На Вінниччині 10 лютого ц. р.  відбулось виїзне засідання  колегії Фонду області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, керівників місцевої влади регіону. Засідання проведено на базі управління Пенсійного фонду України у Літинському районі.

За словами Голови правління, минулого року структурні підрозділи Фонду виконали поставлені завдання і досягнули позитивних показників роботи. Зокрема, вчасно та у повному обсязі профінансовано виплату пенсій 12 млн. громадянам, протягом року двічі проведено масові перерахунки пенсій, які торкнулись 8,5 млн. їх отримувачів, план власних надходжень Фонду перевиконано на 1,8 млрд. грн.., другий рік поспіль забезпечено авансову виплату пенсій у грудні за січень наступного року.

Все це свідчить про те, що у складних умовах, ми реалізовуємо важливі завдання, які є корисними для суспільства,  -  наголосив Олексій Зарудний.

Голова правління висловив сподівання, що Вінницька область, яка у 2015 році була однією з перших хто розпочав та успішно реалізував впровадження нової системи обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення та виплати пенсій, і надалі долучатиметься до реалізації пілотних проектів, які сприятимуть покращенню та доступності послуг Фонду. Учасники колегії також з перших уст дізнатись про першочергові завдання роботи Фонду у 2017 році. Серед пріоритетних питань залишається погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

Звільнення пенсійної служби від сплати судового збору дає можливість опрацювати у судовому порядку заборгованість у повному обсязі, - повідомив Олексій Зарудний.

Під час звіту щодо підсумків роботи пен сійників Вінниччини за 2016 рік начальник головного управління Олена Корчака наголосила, що станом на  1 лютого ц. р. у Вінницькій області створено 21 об’єднану територіальну громаду. Керівники підвідомчих управлінь Фонду області відвідали кожну громаду та провели інформаційні зустрічі з їх представниками. У результаті укладено дві угоди про створення робочих місць на рівні територіальної громади та ще у 7 досягнуто згоди про їх організацію найближчим часом.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта