27.04.2017
Пошук
Актуальні запитання
19.04.2017
Щодо можливості підвищення розміру пенсії у зв'язку із більш пізнім виходом на пенсію
04.04.2017
Щодо визначення права на мінімальну пенсію відповідно до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці"
13.04.2017
Щодо дати призначення пенсії в разі втрати годувальника за "військовим" законом
06.01.2017
Щодо переходу на інший вид пенсії
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
02.03.2017
Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
26.01.2017
Щодо порядку проведення перерахунку пенсій особам, які після призначення пенсії займались підприємницькою діяльністю.
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
07.03.2017
Щодо виплати пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про державну службу", у період роботи
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Голова правління: "Звільнення Пенсійного фонду від сплати судового збору дає можливість опрацювати в судовому порядку заборгованість у повному обсязі"
13 лютого 2017

На Вінниччині 10 лютого ц. р.  відбулось виїзне засідання  колегії Фонду області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, керівників місцевої влади регіону. Засідання проведено на базі управління Пенсійного фонду України у Літинському районі.

За словами Голови правління, минулого року структурні підрозділи Фонду виконали поставлені завдання і досягнули позитивних показників роботи. Зокрема, вчасно та у повному обсязі профінансовано виплату пенсій 12 млн. громадянам, протягом року двічі проведено масові перерахунки пенсій, які торкнулись 8,5 млн. їх отримувачів, план власних надходжень Фонду перевиконано на 1,8 млрд. грн.., другий рік поспіль забезпечено авансову виплату пенсій у грудні за січень наступного року.

Все це свідчить про те, що у складних умовах, ми реалізовуємо важливі завдання, які є корисними для суспільства,  -  наголосив Олексій Зарудний.

Голова правління висловив сподівання, що Вінницька область, яка у 2015 році була однією з перших хто розпочав та успішно реалізував впровадження нової системи обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення та виплати пенсій, і надалі долучатиметься до реалізації пілотних проектів, які сприятимуть покращенню та доступності послуг Фонду. Учасники колегії також з перших уст дізнатись про першочергові завдання роботи Фонду у 2017 році. Серед пріоритетних питань залишається погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

Звільнення пенсійної служби від сплати судового збору дає можливість опрацювати у судовому порядку заборгованість у повному обсязі, - повідомив Олексій Зарудний.

Під час звіту щодо підсумків роботи пен сійників Вінниччини за 2016 рік начальник головного управління Олена Корчака наголосила, що станом на  1 лютого ц. р. у Вінницькій області створено 21 об’єднану територіальну громаду. Керівники підвідомчих управлінь Фонду області відвідали кожну громаду та провели інформаційні зустрічі з їх представниками. У результаті укладено дві угоди про створення робочих місць на рівні територіальної громади та ще у 7 досягнуто згоди про їх організацію найближчим часом.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта