21.11.2017
Пошук
Актуальні запитання
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
17.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.11.2017
Про переведення виплати пенсії до Російської Федерації
11.10.2013
Про виплату пенсії особам, звільненим з військової служби, через установи банків
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Олексій Зарудний: "На порядку денному - якість обслуговування громадян"
16 лютого 2017

Сьогодні, 16 лютого Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний взяв участь у роботі виїзної колегії при начальнику головного управління Фонду в Чернігівській області. На засідання також запрошені перший заступник голови обласної адміністрації Л. Сакневич, Прилуцький міський голова О. Попенко, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області І. Москаленко, керівники структурних підрозділів Фонду області.

На порядку денному в органах Фонду стоїть питання підвищення якості обслуговування та надання послуг громадянам, - на цьому акцентував увагу учасників колегії Голова правління Олексій Зарудний. Це питання набуває сьогодні нового значення, адже триває адміністративна реформа, утворюються нові територіальні громади. Органи фонду виконуючи свої функціональні обов’язки, оперативно реагують на ці зміни, роблять конкретні кроки щодо наближення надання послуг до мешканців області. На цей час у регіоні утворено 16 об’єднаних громад, до складу яких увійшли 254 населених пунктів. На території цих громад проживає понад 150 тисяч пенсіонерів або майже 31% загальної чисельності цих громад, проведено робочі зустрічі, ознайомлено з переліком адмінпослуг. Спеціалісти Фонду здійснюють виїзні прийоми, створюється постійні робочі місця. Загалом, в об’єднаних територіальних громадах працівниками Пенсійного фонду в області у минулому році прийнято понад 1 тисячу громадян.

Виступаючи перед учасниками колегії, секретар Кіптівської об’єднаної територіальної громади В. Кучма відмітила тісну співпрацю з органами Фонду та зазначила, що мешканці громади позитивно оцінюють таку роботу. Щотижня проводиться прийом спеціалістом управління, а у разі необхідності здійснюється виїзд у віддалений населений пункт. З управлінням Фонду і громадою налагоджено скайп-зв'язок.

У завершення свого виступу Голова правління зазначив, що «головним нашим продуктом була і залишається якісно надана послуга і задоволення громадян від отримання цієї послуги. Наше завдання – надавати весь спектр наших послуг і наблизити їх до громад»..

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта