23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Олексій Зарудний: "На порядку денному - якість обслуговування громадян"
16 лютого 2017

Сьогодні, 16 лютого Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний взяв участь у роботі виїзної колегії при начальнику головного управління Фонду в Чернігівській області. На засідання також запрошені перший заступник голови обласної адміністрації Л. Сакневич, Прилуцький міський голова О. Попенко, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області І. Москаленко, керівники структурних підрозділів Фонду області.

На порядку денному в органах Фонду стоїть питання підвищення якості обслуговування та надання послуг громадянам, - на цьому акцентував увагу учасників колегії Голова правління Олексій Зарудний. Це питання набуває сьогодні нового значення, адже триває адміністративна реформа, утворюються нові територіальні громади. Органи фонду виконуючи свої функціональні обов’язки, оперативно реагують на ці зміни, роблять конкретні кроки щодо наближення надання послуг до мешканців області. На цей час у регіоні утворено 16 об’єднаних громад, до складу яких увійшли 254 населених пунктів. На території цих громад проживає понад 150 тисяч пенсіонерів або майже 31% загальної чисельності цих громад, проведено робочі зустрічі, ознайомлено з переліком адмінпослуг. Спеціалісти Фонду здійснюють виїзні прийоми, створюється постійні робочі місця. Загалом, в об’єднаних територіальних громадах працівниками Пенсійного фонду в області у минулому році прийнято понад 1 тисячу громадян.

Виступаючи перед учасниками колегії, секретар Кіптівської об’єднаної територіальної громади В. Кучма відмітила тісну співпрацю з органами Фонду та зазначила, що мешканці громади позитивно оцінюють таку роботу. Щотижня проводиться прийом спеціалістом управління, а у разі необхідності здійснюється виїзд у віддалений населений пункт. З управлінням Фонду і громадою налагоджено скайп-зв'язок.

У завершення свого виступу Голова правління зазначив, що «головним нашим продуктом була і залишається якісно надана послуга і задоволення громадян від отримання цієї послуги. Наше завдання – надавати весь спектр наших послуг і наблизити їх до громад»..

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта