23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Виведення з тіні заробітної плати - один із резервів наповнення бюджету Фонду, - Голова правління під час засідання колегії у Сумській області
16 лютого 2017

Голова правління Олексій Зарудний взяв участь у виїзній колегії при начальнику головного управління пенсійного фонду України у Сумській області, яка відбулась в м. Ромни.

У роботі колегії взяв участь Голова Сумської обласної державної адміністрації М. Клечко, інші представники органів влади, соціальні партнери.

Пенсійна реформа, модернізація Пенсійного фонду нерозривно пов’язані із стабільним  фінансовим станом пенсійної системи. Саме тому важливим пріоритетом роботи органів Фонду є наповнення бюджету, зменшення дефіциту бюджету, а відтак і створення умов для реалізації реформ.

Одним із напрямів діяльності регіональних управлінь Фонду в області є робота, спрямована на детінізацію заробітної плати. З цією метою вживаються заходи, спрямовані на виявлення незастрахованого активного населення. Тільки у минулому році направлено інформацію місцевим органам виконавчої влади, державній інспекції нагляду за додержанням  законодавства про оплату праці, правоохоронним, органам, фіскальній службі та соціальним партнерам інформаційні матеріали по майже 5,5 тисячам суб’єктів господарювання. На комісіях з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення розглянуто матеріали стосовно 341 суб’єкта господарювання, спільно із соціальними партнерами  проведено 41 нараду, заслуховувались звіти керівників та власників підприємств, які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної.

З ініціативи пен сійників області розпочато дослідження питання зайнятості у сфері надання побутових послуг.

У своєму виступі Голова правління зазначив, що основним завданням органів Фонду залишається стале фінансування пенсійних виплат.

- Цьогорічний бюджет Пенсійного Фонду вже затверджено Кабінетом Міністрів України та погоджено в профільному комітеті Верховної ради. У ньому враховано усі наші потреби, в тому числі щодо дворазового підвищення пенсій у поточному році. Але слід пам’ятати, що «копійка гривну береже». Тому слід використовувати усі резерви щодо наповнення бюджету Фонду, - зауважив Олексій Зарудний.

Голова відзначив, що лише половина працездатного населення постійно сплачують внески до Пенсійного фонду. Тут набуває значення співпраця з місцевими органами влади, соціальними партнерами, фіскальною службою, інформаційно-роз’яснювальна робота.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта