23.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

В Україні запрацювало півтисячі віддалених робочих місць фахівців Фонду
11 сiчня 2018

Протягом 2017 року у територіальних громадах на усій території України запрацювало 568 віддалених робочих місць працівників Пенсійного фонду України. 254 з них – в об’єднаних територіальних громадах.

Пенсійники працюють при сільських/селищних радах, центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), агентських пунктах. При активній допомозі органів місцевого самоврядування, робочі місця облаштовані сучасною оргтехнікою. Працівники мають доступ до мережі Інтернет.

Жителі населених пунктів, де надаються пенсійні послуги, мають можливість отримати консультації з актуальних питань пенсійного законодавства, подати документи на оформлення пенсії, замовити та отримати необхідні довідки, записатись на прийом до керівництва Фонду області тощо. Загалом, працівники на місцях надають більше десятка пенсійних послуг, за якими уже не потрібно їхати до районного чи обласного центру. 

Голова правління Пенсійного фонду України переконаний: сьогодні потрібно відповідати вимогам сучасності і йти в ногу з часом.

Наближення пенсійних послуг до людей – це крок до сервісу та організації роботи європейського зразка. Отримувати консультації за місцем проживання чи, максимум у сусідньому населеному пункті, – зручно та вигідно. Тому Пенсійний фонд продовжуватиме роботу у даному напрямку, більше того – робитиме все для того, щоб стандарти роботи фахівців Фонду лише підвищувались, — зазначив Голова правління.

Особливо це актуально для найбільш віддалених від райцентрів та прифронтових населених пунктів. Приміром, у листопаді минулого року запрацювало віддалене робоче місце у селі Желанне Ясинуватського району Донеччини. Наразі ценайближчий до лінії розмежування агентський пункт. Окрім мешканців цього села, послугами фахівців Фонду можуть скористатись жителі ще п’ятьохНовоселівки першої, Новопокровського, Скучного, Сокола, Межевого. 

Інтенсивна робота по наближенню пенсійних послуг до населення, розпочата минулого року, продовжиться й у 2018-му. Цього року планується відкрити щонайменше триста сервісних центрів, в яких дистанційно працюватимуть фахівці Фонду. І особлива увага буде приділена їх відкриттю у Донецькій та Луганській областях.

Довідково: Лідером в організації віддалених робочих місць фахівців Фонду є Харківська область, де створено 71 робоче місце. Другу позицію займає  Київська область, в якій створено 46 робочих місць. На третій сходинціВінниччина, тут створено 44 дистанційних робочих місця фахівців Фонду.

У прифронтових Донецькій та Луганській областях організовано 12 та 18 робочих місць відповідно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта