16.08.2017
Пошук
Актуальні запитання
08.08.2017
Щодо зарахування до страхового стажу роботи підлітків у колгоспі у 1947-1952 роках
25.07.2017
Щодо переведення з одного виду пенсії на інший, якщо пенсіонер - лежачий і перебуває у будинку престарілих
07.07.2017
Щодо перерахунку пенсії пенсіонеру МВС з урахуванням стажу, набутого після звільнення зі служби
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
15.08.2017
Щодо перерахунку достроково призначеної пенсії
01.08.2017
Щодо перерахунку пенсії та надбавок державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
24.07.2017
Щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Голова правління Пенсійного фонду України взяв участь у виїзному засіданні колегії на Київщині
27 липня 2017

Сьогодні, 27 липня п. р., у смт. Чабани Києво-Святошинського району відбулось засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного.

На колегію також запрошено голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, представників обласної адміністрації та обласної ради, громадських, профспілкових та ветеранських організацій, роботодавців, соціальних партнерів й місцевого самоврядування, начальників об’єднаних управлінь Фонду в області.

Перед початком засідання учасники заходу ознайомилися з роботою пункту прийому громадян в смт. Чабани, в якому відвідувачі можуть отримати весь спектр пенсійних послуг.

Під час засідання розглянуто результати роботи органів Пенсійного фонду України у Київській області за І півріччя 2017 року. Зокрема, питання, що стосуються легалізації трудових відносин, контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, заходів щодо удосконалення обслуговування громадян працівниками фонду області, виконання бюджету головного управління, співпраці із соціальними партнерами.

Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року визначає чіткі напрями підвищення ефективності роботи Фонду, яка має бути прозорою та відкритою, орієнтованою на реальний результат”, - зазначив Олексій Зарудний.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган наголосив, що робота Пенсійного фонду спрямована, в першу чергу, на задоволення потреб найменш захищеної категорії населення – пенсіонерів. Висловив слова вдячності працівникам органів Пенсійного фонду області за якісне та вчасне виконання своїх обов’язків, активну участь у громадських та соціальних ініціативах.

Завершуючи колегію, начальник головного управління Пенсійного фонду у Київській області Василь Фатхутдінов підкреслив, щодрібниць” в роботі органів Фонду немає! Кожна вказівка має виконуватись на 100 %, до кожного поставленого завдання необхідно ставитись з повною самовіддачею та без формалізму!

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта