23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

До легальної зайнятості пенсійники закликають флешмоб-акціями
28 липня 2017

Дніпропетровщина

Пенсію в конверті не виплачують!”, – під таким гаслом відбувся флешмоб, організований фахівцями Кам’янського об’єднаного управління Фонду в Дніпропетровській області.

У такий спосіб на місцевих ринках міст Кам'янське, Верхньодніпровське, Вільногірське та смт. Кринички працівники Пенсійного фонду привернули увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та “тіньовоїзаробітної плати.

Під час заходу розповсюджено інформаційні буклети з даної тематики.

 

Волинь

Спеціалісти Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області організували флешмоб за участю підприємців ринку “Варшавський” на тему “Легалізуємо заробітну плату”.

Інформаційна акція зацікавила підприємців та пересічних громадян. Під час спілкування вони обговорили питання зайнятості населення, виплати підприємствами та суб'єктами підприємницької діяльності заробітної плати нижчої від рівня законодавчо встановленого мінімуму, а також переваг офіційного працевлаштування.

Під час обговорення даної теми виявилось, що більшість працівників свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вищу мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхпрозора” зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, або при зверненні за призначенням пенсії.

 

Рівненщина

         Поруч з мережею супермаркетів та у місцях відпочинку міста Здолбунів, представники Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду в області привернули увагу громадян до проблем неофіційного працевлаштування тематичним флешмобом.     

         Написами на плакатах “Зарплата у “конверті” — майбутнє без пенсії”, “Працюйте з турботою про майбутнє”, “Ми — за легальну зайнятість!” працівники управління закликали працедавців до оформлення належним чином трудових відносин зі своїми найманими працівниками, а жителів міста інформували про ризики отримання заробітної плати у “конвертах”.

 

Тернопільщина

"Ні зарплаті в тіні" – з таким гаслом працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоб з питань легального працевлаштування. Захід відбувся у центральній частині Тернополя, до якого долучились студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Тінізація доходів і зайнятості негативно впливає на соціальну захищеність громадян та стан надходження коштів до бюджету Фонду. Тіньова, абосіразаробітна плата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами й виплачують на рівні мінімальної, або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для наповнення бюджету Пенсійного фонду, - переконані пенсійники.

 

Херсонщина

            Працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Нова Каховка Херсонської області проведено флешмоб на підтримку легальної зайнятості. Пенсійники вийшли до центру міста під гаслами “Легальна зарплата забезпечить Ваше майбутнє”, “Ми за легальну зайнятість”, “Ні зарплаті в конвертах”. Флешмобери намагались звернути увагу громадян на проблеми нелегальної зайнятості та її негативні наслідки.

            Жителі Нової Каховки мали змогу поставити фахівцям пенсійної служби питання щодо переваг офіційного працевлаштування. Пенсійники натомість інформували, що можливість контролювати повноту сплати внесків роботодавцем у громадян є, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта