19.10.2017
Пошук
Актуальні запитання
02.10.2017
Щодо обчислення заробітку при призначенні пенсії з урахуванням роботи в районах Крайньої Півночі
12.09.2017
Щодо обчислення пенсії по інвалідності
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
07.07.2017
Щодо перерахунку пенсії пенсіонеру МВС з урахуванням стажу, набутого після звільнення зі служби
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
01.09.2017
Щодо перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру
15.08.2017
Щодо перерахунку достроково призначеної пенсії
10.10.2017
Про перерахування пенсії на рахунок довіреної особиc
24.07.2017
Щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

До легальної зайнятості пенсійники закликають флешмоб-акціями
28 липня 2017

Дніпропетровщина

Пенсію в конверті не виплачують!”, – під таким гаслом відбувся флешмоб, організований фахівцями Кам’янського об’єднаного управління Фонду в Дніпропетровській області.

У такий спосіб на місцевих ринках міст Кам'янське, Верхньодніпровське, Вільногірське та смт. Кринички працівники Пенсійного фонду привернули увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та “тіньовоїзаробітної плати.

Під час заходу розповсюджено інформаційні буклети з даної тематики.

 

Волинь

Спеціалісти Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області організували флешмоб за участю підприємців ринку “Варшавський” на тему “Легалізуємо заробітну плату”.

Інформаційна акція зацікавила підприємців та пересічних громадян. Під час спілкування вони обговорили питання зайнятості населення, виплати підприємствами та суб'єктами підприємницької діяльності заробітної плати нижчої від рівня законодавчо встановленого мінімуму, а також переваг офіційного працевлаштування.

Під час обговорення даної теми виявилось, що більшість працівників свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вищу мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхпрозора” зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, або при зверненні за призначенням пенсії.

 

Рівненщина

         Поруч з мережею супермаркетів та у місцях відпочинку міста Здолбунів, представники Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду в області привернули увагу громадян до проблем неофіційного працевлаштування тематичним флешмобом.     

         Написами на плакатах “Зарплата у “конверті” — майбутнє без пенсії”, “Працюйте з турботою про майбутнє”, “Ми — за легальну зайнятість!” працівники управління закликали працедавців до оформлення належним чином трудових відносин зі своїми найманими працівниками, а жителів міста інформували про ризики отримання заробітної плати у “конвертах”.

 

Тернопільщина

"Ні зарплаті в тіні" – з таким гаслом працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоб з питань легального працевлаштування. Захід відбувся у центральній частині Тернополя, до якого долучились студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Тінізація доходів і зайнятості негативно впливає на соціальну захищеність громадян та стан надходження коштів до бюджету Фонду. Тіньова, абосіразаробітна плата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами й виплачують на рівні мінімальної, або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для наповнення бюджету Пенсійного фонду, - переконані пенсійники.

 

Херсонщина

            Працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Нова Каховка Херсонської області проведено флешмоб на підтримку легальної зайнятості. Пенсійники вийшли до центру міста під гаслами “Легальна зарплата забезпечить Ваше майбутнє”, “Ми за легальну зайнятість”, “Ні зарплаті в конвертах”. Флешмобери намагались звернути увагу громадян на проблеми нелегальної зайнятості та її негативні наслідки.

            Жителі Нової Каховки мали змогу поставити фахівцям пенсійної служби питання щодо переваг офіційного працевлаштування. Пенсійники натомість інформували, що можливість контролювати повноту сплати внесків роботодавцем у громадян є, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта