23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Головні управління Пенсійного фонду в Дніпропетровській та Харківській областях прозвітували про результати роботи протягом 6 місяців 2017 року
28 липня 2017

Дніпропетровщина

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відбулось засідання колегії за підсумками роботи органів Фонду області у І півріччі 2017 року.

Юрій Козак, керівник обласного управління Фонду у своєму виступі наголосив на співпраці з територіальними громадами, якості обслуговування громадян в органах Фонду, доступності та зручності приміщень для людей з особливими потребами. З його слів, у ІІ півріччя слід зосередити увагу на виконанні плану з надходження власних коштів, заходах щодо погашення заборгованості, обміну інформацією з органами Державної фіскальної служби та Держпраці, посиленні взаємодії із соціальними партнерами тощо.

Довідково: в області на обліку перебуває 988,7 тис. пенсіонерів; середній розмір пенсійних виплат складає 2 012,42 грн.; чисельність одержувачів в установах банків – 754,1 тис. осіб, (76,3 %), завдяки чому заощаджено – 92,8 млн. грн..; план з надходження власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд України в Дніпропетровській області виконано на 113%; заборгованість економічно активних підприємств у порівняні з аналогічним періодом минулого року зменшилась на 53%.

 

Харківщина

У засіданні колегії головного управління Пенсійного фонду в Харківській області, яке відбулось 27 липня ц. р., взяли участь  представники об’єднання профспілок й об’єднання організацій роботодавців області, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, управління Держпраці, голова профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України.

Під час колегії розглянуто підсумки роботи щодо наповнення бюджету Фонду та реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог антикорупційного законодавства тощо.

  У своїх виступах доповідачі відмітили, що з початку року надходження власних коштів становить 4278,1 млн. грн., з яких  4194,0 млн. грн. (98 %) - надходження частини єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Планове завдання по надходженню власних коштів виконано на 103,0 %. Надходження коштів, які адмініструє Фонд, забезпечено на рівні аналогічного періоду минулого року, а це 84,1 млн. грн. За результатами вжитих заходів з погашення заборгованості з початку року надійшло 9,4 млн. грн. від 103 боржників.

У заключному слові начальник головного управління Пенсійного фонду в області Віктор Ачкасов акцентував увагу керівників підвідомчих управлінь на вчасному фінансуванні пенсійних виплат, погашенні заборгованості перед Пенсійним фондом, проведенні інформаційної роботи серед населення з питань пенсійної реформи.

Учасники колегії також мали можливість ознайомитись з роботою Прозорих офісів Шевченківського та Київського районів м. Харкова.

За звітними даними з початку роботи  офісів  пенсійні послуги надано  понад 26 тис. громадян, а це в середньому до 300 відвідувачів щодня.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта