20.09.2017
Пошук
Актуальні запитання
12.09.2017
Щодо обчислення пенсії по інвалідності
06.09.2017
Щодо зарахування до страхового стажу періоду догляду за особою похилого віку
07.07.2017
Щодо перерахунку пенсії пенсіонеру МВС з урахуванням стажу, набутого після звільнення зі служби
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
01.09.2017
Щодо перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру
15.08.2017
Щодо перерахунку достроково призначеної пенсії
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
24.07.2017
Щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Студентам Чернівецького національного університету - про можливості працевлаштування в органах Пенсійного фонду
20 березня 2017

Начальник управління персоналу Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Світлана Кружкіна провела зустріч зі студентами економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Фахівець розповіла про діяльність Пенсійного фонду України та можливості працевлаштування в органах Фонду. Ознайомила із завданнями та шляхами реалізації Стратегії модернізації та розвитку пенсійної системи, нововведеннями в пенсійному законодавстві.

– Для нас важливо працевлаштовувати молодих спеціалістів як у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, так і в районних Фондах, бо молодь – сучасна, креативна і розуміється в новітніх технологіях, – зазначила Світлана Кружкіна.

Фахівець Фонду наголосила, що майже всі посади в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області є посадами державної служби, тож з переліком вакансій, обов’язками та іншою інформацією щодо них можна ознайомитися на сайті Національного агентства з питань державної служби України. Ознайомила студентів із особливостями проходження конкурсу на посади державної служби в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Зазначила, що перевагою працевлаштування в управлінні є офіційна зайнятість та гарантії соціального захисту: вчасна заробітна плата, оплачувані відпустки і лікарняні, можливість навчатися заочно та одночасно працювати.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта