25.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Студентам Чернівецького національного університету - про можливості працевлаштування в органах Пенсійного фонду
20 березня 2017

Начальник управління персоналу Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Світлана Кружкіна провела зустріч зі студентами економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Фахівець розповіла про діяльність Пенсійного фонду України та можливості працевлаштування в органах Фонду. Ознайомила із завданнями та шляхами реалізації Стратегії модернізації та розвитку пенсійної системи, нововведеннями в пенсійному законодавстві.

– Для нас важливо працевлаштовувати молодих спеціалістів як у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, так і в районних Фондах, бо молодь – сучасна, креативна і розуміється в новітніх технологіях, – зазначила Світлана Кружкіна.

Фахівець Фонду наголосила, що майже всі посади в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області є посадами державної служби, тож з переліком вакансій, обов’язками та іншою інформацією щодо них можна ознайомитися на сайті Національного агентства з питань державної служби України. Ознайомила студентів із особливостями проходження конкурсу на посади державної служби в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Зазначила, що перевагою працевлаштування в управлінні є офіційна зайнятість та гарантії соціального захисту: вчасна заробітна плата, оплачувані відпустки і лікарняні, можливість навчатися заочно та одночасно працювати.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта