16.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Студентам Чернівецького національного університету - про можливості працевлаштування в органах Пенсійного фонду
20 березня 2017

Начальник управління персоналу Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Світлана Кружкіна провела зустріч зі студентами економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Фахівець розповіла про діяльність Пенсійного фонду України та можливості працевлаштування в органах Фонду. Ознайомила із завданнями та шляхами реалізації Стратегії модернізації та розвитку пенсійної системи, нововведеннями в пенсійному законодавстві.

– Для нас важливо працевлаштовувати молодих спеціалістів як у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, так і в районних Фондах, бо молодь – сучасна, креативна і розуміється в новітніх технологіях, – зазначила Світлана Кружкіна.

Фахівець Фонду наголосила, що майже всі посади в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області є посадами державної служби, тож з переліком вакансій, обов’язками та іншою інформацією щодо них можна ознайомитися на сайті Національного агентства з питань державної служби України. Ознайомила студентів із особливостями проходження конкурсу на посади державної служби в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Зазначила, що перевагою працевлаштування в управлінні є офіційна зайнятість та гарантії соціального захисту: вчасна заробітна плата, оплачувані відпустки і лікарняні, можливість навчатися заочно та одночасно працювати.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта