17.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Призначення пенсій    Загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Щодо переведення з одного виду пенсії на інший, якщо пенсіонер - лежачий і перебуває у будинку престарілих
25 липня 2017

Як звернутися за переведенням з одного виду пенсії на інший, якщо я лежача і перебуваю у будинку престарілих?

 

Відповідно до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління від 25.11.2005 № 22-1, заява про переведення з одного виду пенсії на інший подається пенсіонером особисто або його законним представником (опікуном, піклувальником за місцем їх проживання (реєстрації), представником закладів (органів опіки і піклування), які виконують функції опікунів і піклувальників за місцезнаходженням таких закладів) до органу, що призначає пенсію, за місцем перебування на обліку, як одержувача пенсії.

Також, згідно із статтею 66 Цивільного кодексу України, якщо над фізичною особою, яка перебуває у закладі охорони здоров'я або закладі соціального захисту населення, не встановлено опіку чи піклування або не призначено опікуна чи піклувальника, опіку або піклування над нею здійснює цей заклад.

Крім цього, постановою правління Пенсійного фонду України від 30.07.2015 № 13-1 «Про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України» передбачено виїзні прийоми громадян за місцем їх проживання, та визначаються розпорядчим документом відповідного територіального органу Пенсійного фонду. Місце та час проведення виїзного прийому узгоджуються із власниками (користувачами) приміщень, де планується проведення прийому.

Враховуючи вищезазначене, у разі, якщо над Вами не встановлено опіку чи піклування або не призначено опікуна чи піклувальника, Ви можете зв’язатися в телефонному режимі з органами Пенсійного фонду, де спеціалісти забезпечать виїзний прийом за місцем Вашого перебування.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта