21.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

У Запорізькій та Херсонській областях відбулись підсумкові колегії за участю Голови правління Пенсійного фонду України
1 лютого 2018

За участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного відбулись підсумкові колегії при начальниках головних управлінь Фонду у Запорізькій та Херсонській областях.

 

Під час виїзного засіддання у Василівському об'єднаному управлінні Олексій Зарудний привітав з призначеням на посаду начальника головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області Світлану Жмурко та побажав плідної роботи.

 

Підводячи підсумки роботи за 2017 рік, очільниця Фонду в області зазначила, що у регіоні середній розмір пенсії зріс майже на 41% і на початок місяця становив 2 685 гривень.

 

- Минулого року ми продовжували докорінно змінювати процес обслуговування громадян. Завдяки розмежуванню функцій фронт- та бек-офісів в рази зменшено тривалість надання пенсійних послуг та знижено ризик корупційних проявів. Разом з тим ми працювали над підвищенням якості надання послуг і їх доступності. Наразі в області працює 31 відділ обслуговування громадян, — сказала Світлана Жмурко.

 

На Херсонщині протягом 2017 року фахівці Фонду призначили  більш ніж 10 тисяч нових пенсій та провели  понад 26 тисяч індивідуальних перерахунків. Загальна сума видатків на пенсійні виплати склала 6510,3 млн грн.

 

- Ми продовжуємо працювати в напрямку розширення мережі пунктів обслуговування громадян. Наразі в регіоні створено 15 віддалених робочих місць для фахівців з пенсійних питань та 12 агентських пунктів в приміщеннях сільських й селищних рад, - зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області Зінаїда Лазарєва.

 

Працівники органів Пенсійного фонду Херсонщиниперші серед регіонів повністю перейшли на новий формат роботи у централізованій підсистемі призначення та виплати пенсій. Вона передбачає повну відмову від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи. Усі документи при прийомі одразу оцифровуються і формується електронна пенсійна справа. Окрім того, система на підставі отриманих даних автоматично обраховує різні варіанти пенсії та обирає оптимальний. Спеціалісти Фонду у Запорізькій області переходять на новий формат роботи з квітня цього року.

 

Голова правління Фонду Олексій Зарудний наголосив на тому, що цьогоріч органи Фонду у всіх регіонах мають повністю перейти на роботу у новій підсистемі. Наразі формування електронних пенсійних справ здійснюється у дев'яти областях України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта