21.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

На Вінниччині, Донеччині й Закарпатті побільшало пунктів обслуговування громадян з пенсійних питань
1 лютого 2018

Вінниччина

У Вінницькій області запрацював Центр надання адміністративних послуг Северинівської обєднаної територіальної громади Жмеринського району. До урочистих заходів з нагоди відкриття Центру долучились начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, керівники Жмеринського району, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також Програми «U-LEAD з Європою».

У Центрі надаватимуться понад 100 видів послуг, в тому числі і з пенсійних питань. Для цього створено 5 робочих місць фахівців відповідних служб. Приміщення облаштоване новими меблями, сучасною технікою, є і дитячий куточок та вбиральня з пеленальним столиком для немовлят.

У ЦНАПі пенсійники надаватимуть послуги жителям сіл Северинівка, Голубівка, Матейкове, Хатки, Чернятин, Слобода-Чернятинська та Токарівка.

Довідково: віддалене робоче місце фахівця пенсійної служби при Северинівській ОТГ працює ще з березня минулого року. За цей час надано понад 300 послуг. На території громади проживає більше 3,6 тис. осіб, 1,1 тис. з яких - пенсіонери.

 

Донеччина

У Центрі надання адміністративних послуг Мирноградської міської ради Донецької області відкрито пункт обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення. Захід відбувся за участі начальника головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад, заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Ігоря Стокоза, голови Мирноградської міської ради Олександра Брикалова.

Понад 15 тис. мешканців мікрорайонів «Молодіжний», «Світлий» та «Східний» мають можливість за місцем проживання отримати консультації з пенсійних питань, подати документи на оформлення пенсії, замовити та отримати необхідні довідки, записатись на прийом до керівництва Фонду в області тощо.

Загалом пенсійниками у ЦНАПі надається більше десятка пенсійних послуг. У подальшому перелік послуг планується розширювати.

 

У приміщенні Новоекономічної селищної ради Покровського району Донецької області запрацювало віддалене робоче фахівця з пенсійних питань.

Пенсійні послуги за місцем проживання надаються понад 6 тисячам жителів сіл Балаган, Луначарське, Миколаївка, Михайлівка, Разіне та чотирьох сільських рад – Миролюбівської, Малинівськї, Новоолександрівської й Рівненської.

 

Закарпаття

Віддалені робочі місця фахівців Пенсійного фонду в Закарпатській області запрацювали одразу в трьох населених пунктах Мукачівського району - Ракошині та Кольчині, а також при Великолучківській сільській раді.

 Пенсійними послугами безпосередньо за місцем проживання зможуть скористатись мешканці Великих Лучок і прилеглих сіл.

Великі Лучки є найбільшим населеним пунктом Мукачівського району – тут проживає близько 10 тисяч осіб, з яких понад 1890 – пенсіонери.

Окрім Ракошина, де налічується майже 1600 пенсіонерів, пенсійними послугами можуть скористатись мешканці навколишніх сіл Руське, Чопівці, Домбоки, Кайданово, Бенедиківці.

При Кольчинській селищній раді отримати пенсійні послуги мають можливість жителі сіл Кленовець, Жборівці, Коноплівці. Тут проживає загалом більше 6 тисяч громадян, з яких – 1611 пенсіонерів.

Загалом протягом 2017 року в області запрацювали 10 віддалених робочих місць фахівців з пенсійних питань при об’єднаних територіальних громадах, селищних й сільських радах.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта