25.06.2017
Пошук
Актуальні запитання
20.06.2017
Щодо підвищення надбавок за особливі заслуги перед Україною
13.06.2017
Щодо дострокового виходу на пенсію матері дитини - інваліда
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
16.05.2017
Щодо врахування в заробіток, з якого обчислюється пенсія відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", матеріальної допомоги та індексації заробітної плати
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
12.05.2017
Щодо перерахунків розмірів пенсій інвалідам ІІІ групи у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму
02.03.2017
Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
25.05.2017
Щодо порядку виплати пенсії
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Херсонські пенсійники активно співпрацюють з об'єднаними територіальними громадами
18 квiтня 2017

Сьогодні  фахівці Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели виїзний прийом громадян в Музиківській об’єднаній територіальній громаді що на Херсонщині.

Пенсійники  розповіли жителям громади про новації в пенсійному законодавстві, нові стандарти обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду та перехід до системи централізованого призначення та перерахунку пенсій.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян управління Фонду Наталя Досенко окреслила перелік послуг, який мешканці об’єднаної територіальної громади можуть отримати безпосередньо в приміщенні Музиківської об’єднаної громади і наголосила, що при цьому не має потреби звертатись  до Білозерського відділу з питань обслуговування громадян Фонду. Загалом на особистий прийом звернулося 25 чоловік. Відвідувачі отримали такі послуги як консультування щодо законодавства про  пенсійне забезпечення, щодо переліку документів, необхідних для призначення  пенсії, зміни способу виплати пенсії та видачі пенсійного посвідчення тощо.  Також проведено попередню оцінку права особи на призначення пенсії та прийнято заяви на запит пенсійної справи та на перерахунки пенсії.

Отримавши вичерпні відповіді на запитання, відчувши увагу та турботу про себе, мешканці об’єднаної громади з нетерпінням чекають наступних  зустрічей  із фахівцями Фонду.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта