17.08.2017
Пошук
Актуальні запитання
08.08.2017
Щодо зарахування до страхового стажу роботи підлітків у колгоспі у 1947-1952 роках
25.07.2017
Щодо переведення з одного виду пенсії на інший, якщо пенсіонер - лежачий і перебуває у будинку престарілих
07.07.2017
Щодо перерахунку пенсії пенсіонеру МВС з урахуванням стажу, набутого після звільнення зі служби
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
15.08.2017
Щодо перерахунку достроково призначеної пенсії
01.08.2017
Щодо перерахунку пенсії та надбавок державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
24.07.2017
Щодо виплати пенсії працюючому пенсіонеру
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Зустрічі з ветеранськими організаціями відбулись у Одеському, Миколаївському та Чернівецькому регіонах
27 липня 2017

 

Фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі провели зустріч з представниками міських ветеранських організацій.      Учасників заходу цікавили питання перерахунку пенсійних виплат у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, пенсійної реформи тощо.

 Сьогодні у Центральному об’єднаному управлінні Фонду в області обслуговується понад 8 тис. ветеранів, із яких 326 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Зустріч з представниками ветеранських організацій органів внутрішніх справ, пенсіонерами із числа військовослужбовців відбулась у Миколаївській облдержадміністрації. Питання проведення осучаснення та перерахунку пенсій даної категорії громадян обговорено спільно із народним депутатом України Мар’яном Давидою, начальником головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Наталією Єфремовою, керівниками обласної адміністрації та обласної ради.

У рамках виконання угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та Чернівецькою обласною радою організації ветеранів України відбулось засідання президії обласної ради ветеранів України за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області Михайла Романіва. Обговорено питання щодо змін у законодавстві, спрямованих на осучаснення пенсій та відновлення соціальної справедливості.

Керівник пенсійної служби краю акцентував увагу учасників зібрання на істотних змінах щодо диференціації розмірів пенсійних виплат залежно від отриманого заробітку та страхового стажу.

Учасники засідання домовились про спільні виїзди в райони області з метою інформування громадськості краю про актуальні питання пенсійного забезпечення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта