17.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Зустрічі з ветеранськими організаціями відбулись у Одеському, Миколаївському та Чернівецькому регіонах
27 липня 2017

 

Фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі провели зустріч з представниками міських ветеранських організацій.      Учасників заходу цікавили питання перерахунку пенсійних виплат у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, пенсійної реформи тощо.

 Сьогодні у Центральному об’єднаному управлінні Фонду в області обслуговується понад 8 тис. ветеранів, із яких 326 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Зустріч з представниками ветеранських організацій органів внутрішніх справ, пенсіонерами із числа військовослужбовців відбулась у Миколаївській облдержадміністрації. Питання проведення осучаснення та перерахунку пенсій даної категорії громадян обговорено спільно із народним депутатом України Мар’яном Давидою, начальником головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Наталією Єфремовою, керівниками обласної адміністрації та обласної ради.

У рамках виконання угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та Чернівецькою обласною радою організації ветеранів України відбулось засідання президії обласної ради ветеранів України за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області Михайла Романіва. Обговорено питання щодо змін у законодавстві, спрямованих на осучаснення пенсій та відновлення соціальної справедливості.

Керівник пенсійної служби краю акцентував увагу учасників зібрання на істотних змінах щодо диференціації розмірів пенсійних виплат залежно від отриманого заробітку та страхового стажу.

Учасники засідання домовились про спільні виїзди в райони області з метою інформування громадськості краю про актуальні питання пенсійного забезпечення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта