17.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Голова правління Пенсійного фонду України взяв участь у виїзному засіданні колегії на Київщині
27 липня 2017

Сьогодні, 27 липня п. р., у смт. Чабани Києво-Святошинського району відбулось засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного.

На колегію також запрошено голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, представників обласної адміністрації та обласної ради, громадських, профспілкових та ветеранських організацій, роботодавців, соціальних партнерів й місцевого самоврядування, начальників об’єднаних управлінь Фонду в області.

Перед початком засідання учасники заходу ознайомилися з роботою пункту прийому громадян в смт. Чабани, в якому відвідувачі можуть отримати весь спектр пенсійних послуг.

Під час засідання розглянуто результати роботи органів Пенсійного фонду України у Київській області за І півріччя 2017 року. Зокрема, питання, що стосуються легалізації трудових відносин, контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, заходів щодо удосконалення обслуговування громадян працівниками фонду області, виконання бюджету головного управління, співпраці із соціальними партнерами.

Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року визначає чіткі напрями підвищення ефективності роботи Фонду, яка має бути прозорою та відкритою, орієнтованою на реальний результат”, - зазначив Олексій Зарудний.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган наголосив, що робота Пенсійного фонду спрямована, в першу чергу, на задоволення потреб найменш захищеної категорії населення – пенсіонерів. Висловив слова вдячності працівникам органів Пенсійного фонду області за якісне та вчасне виконання своїх обов’язків, активну участь у громадських та соціальних ініціативах.

Завершуючи колегію, начальник головного управління Пенсійного фонду у Київській області Василь Фатхутдінов підкреслив, щодрібниць” в роботі органів Фонду немає! Кожна вказівка має виконуватись на 100 %, до кожного поставленого завдання необхідно ставитись з повною самовіддачею та без формалізму!

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта