22.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Фахівці Фонду Луганщини та Вінничини продовжують інформувати населення про основні положення проекту пенсійної реформи
9 серпня 2017

8 серпня 2017 року начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова під час брифінгу розповіла представникам ЗМІ про законодавчі зміни у реформуванні пенсійної системи.

Проект пенсійної реформи передбачає впровадження прозорих та зрозумілих правил визначення розміру пенсійних виплат. На пенсію впливатимуть: середня заробітна плата застрахованої особи, середня зарплата в Україні (дохід) в середньому на одну застраховану особу, з якої сплачено страхові внески, та тривалість страхового стажу, протягом якого особа сплачувала пенсійні внески, - зазначила очільник Фонду області.

Також, Ольга Шарунова наголосила, що пенсійна реформа має бути запроваджена з 1 жовтня 2017 року – частково, а з 1 січня 2018 року – у повному обсязі. Так, вже з 1 жовтня 2017 року завдяки механізму осучаснення має відбутись підвищення пенсії для 256,7 тис. мешканців Луганської області.

 

Того ж дня, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака взяла участь у публічному обговоренні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Захід відбувся за ініціативи народного депутата України Сергія Кудлаєнка, за участю Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Раїси Панасюк, представників державних органів влади та громадських організацій області.

У ході дискусії обговорили питання впровадження накопичувальної системи, нового механізму індексації пенсій після здійснення осучаснення, легалізації заробітної плати тощо.

Говорячи про ресурси сучасної пенсійної системи, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака зазначила, що основна мета реформи - це відновлення соціальної справедливості та диференціація пенсій в залежності від страхової складової та рівня заробітної плати.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта