23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Про готовність до реалізації пенсійної реформи інформують на Житомирщині, Закарпатті та Луганщині
2 жовтня 2017

Житомирщина

 

Начальник головного управління Фонду в області Іван Заінчковський провів прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації, під час якої йшла мова про пенсійну реформу.

 Зі слів керівника, органи Фонду в області повністю готові до здійснення очікуваних перерахунків пенсій з 1 жовтня. Справа лише за самим прийняттям Закону.

 

Закарпаття

 

           Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек у інтерв’ю місцевим ЗМІ повідомила, що підвищені пенсії вже з жовтня цього року мали отримати понад 200 тисяч закарпатських пенсіонерів. Тому, на її думку, важливо щоб народні депутати 3 жовтня розглянули і проголосували зазначений законопроект.

Як головне, так і підвідомчі управління Фонду в області готові до проведення осучаснення пенсій.

Роз’яснення щодо перерахунку пенсій та пенсійної реформи надала закарпатським ветеранам заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Маслякевич під час пленуму Закарпатської обласної ради Організації ветеранів України.

Сьогодні в області працює 17 міськрайонних ветеранських організацій та 455 первинних осередків, в яких об’єднано 212 тисяч членів.

 

Луганщина

 

У коментарі журналістам Луганської обласної телерадіокомпанії «ЛОТ» керівник Фонду в області Ольга Шарунова зазначила, що реформування пенсійної системи – важливий крок для українських пенсіонерів. Підвищення пенсійних виплат очікує майже 85 % пенсіонерів області, а це – понад 256,7 тис. осіб. Керівник зауважила, що фінансові ресурси для цього є і фахівці пенсійної служби області готові провести відповідні перерахунки.

Пенсійники Луганщини сподіваються, що найближчим часом законопроект пенсійної реформи буде прийнято народними обранцями, що дозволить фахівцям пенсійної служби провести осучаснення пенсійних виплат вже у жовтні цього року.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта