18.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Про готовність до реалізації пенсійної реформи інформують на Житомирщині, Закарпатті та Луганщині
2 жовтня 2017

Житомирщина

 

Начальник головного управління Фонду в області Іван Заінчковський провів прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації, під час якої йшла мова про пенсійну реформу.

 Зі слів керівника, органи Фонду в області повністю готові до здійснення очікуваних перерахунків пенсій з 1 жовтня. Справа лише за самим прийняттям Закону.

 

Закарпаття

 

           Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек у інтерв’ю місцевим ЗМІ повідомила, що підвищені пенсії вже з жовтня цього року мали отримати понад 200 тисяч закарпатських пенсіонерів. Тому, на її думку, важливо щоб народні депутати 3 жовтня розглянули і проголосували зазначений законопроект.

Як головне, так і підвідомчі управління Фонду в області готові до проведення осучаснення пенсій.

Роз’яснення щодо перерахунку пенсій та пенсійної реформи надала закарпатським ветеранам заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Маслякевич під час пленуму Закарпатської обласної ради Організації ветеранів України.

Сьогодні в області працює 17 міськрайонних ветеранських організацій та 455 первинних осередків, в яких об’єднано 212 тисяч членів.

 

Луганщина

 

У коментарі журналістам Луганської обласної телерадіокомпанії «ЛОТ» керівник Фонду в області Ольга Шарунова зазначила, що реформування пенсійної системи – важливий крок для українських пенсіонерів. Підвищення пенсійних виплат очікує майже 85 % пенсіонерів області, а це – понад 256,7 тис. осіб. Керівник зауважила, що фінансові ресурси для цього є і фахівці пенсійної служби області готові провести відповідні перерахунки.

Пенсійники Луганщини сподіваються, що найближчим часом законопроект пенсійної реформи буде прийнято народними обранцями, що дозволить фахівцям пенсійної служби провести осучаснення пенсійних виплат вже у жовтні цього року.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта