25.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Олексій Зарудний: для осучаснення пенсій у жовтні цього року потрібно додатково 5 мільярдів гривень
10 жовтня 2017

У жовтні цього року щоб провести осучаснення пенсій потрібно додатково 5 млрд. грн. Про це Голова правління Пенсійного фонду України повідомив у прямому ефірі телеканалів «Еспресо», «Інтер», «112 Україна» та «Прямий».

 - У Пенсійному фонді України з початку року сформовано додатковий ресурс понад 26 млрд. грн. Це, зокрема, від додаткових надходжень мінімальної заробітної плати та її детінізації.

У нас є повністю ресурс для того, щоб забезпечити перерахунок пенсій у цьому році 9,7 млн. пенсіонерів. Під осучаснення підпадають майже 6 млн. пенсіонерів. Рештізбільшаться пенсії у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму.

Як тільки Закон набере чинності, буквально за добу будуть надруковані виплатні додаткові відомості і передані на пошту й банківські установи. Пенсіонери, які з 4 числа отримали пенсії у старому розмірі, отримають доплату.

Мінімальна пенсія буде 1 452 грн. проти 1 312 грн. Середня пенсія збільшиться майже на 700 грн. і буде становити понад 2,5 тис. грн. проти 1 890 грн.

Також передбачено, що у 2019 році запрацює механізм автоматичної індексації пенсій і пенсіонери зможуть отримати підвищені розміри виплат. У 2018 році пенсії будуть призначатись зі збільшеної заробітної плати, - повідомив Голова правління Фонду.

На запитання журналіста щодо пільгових пенсій, Олексій Зарудний відповів: “Виплати  пільгових пенсій, пенсій за вислугу років будуть продовжувати виплачуватись. Ті, хто сьогодні (на момент прийняття Закону) мав право на ці пенсії, зможуть цим правом скористатись. В подальшому передбачається, що всі пенсії призначатимуться за одним Законом та єдиним підходом, окрім військовослужбовців, артистів балету тощо”.

Олексій Зарудний запевнив телеглядачів, що пенсійна реформа оцінюється позитивно. Оскільки, з Пенсійного фонду знімаються невластиві видатки. Тобто, будуть виплачуватись кошти лише на пенсійні виплати, пов’язані зі страховим стажем. Це розвантажить поступово Пенсійний фонд і зменшить його дефіцит.

Голова правління переконаний, що Закон про пенсійну реформу закладає ґрунтовні підвалини, аби стабілізувати пенсійну систему, дає можливість зробити її справедливою і збалансованою фінансово.

 

 

 

 

 

 

Посилання на відео:

 

ТК Espreso.TV

https://youtu.be/WWzt2LNNBUc

 

ТК Інтер, Подробности

https://youtu.be/NZqdknxbMsc

 

ТК «112 Україна»

https://youtu.be/LFr8WZrY458

 

ТК «Прямий»

https://youtu.be/KIP81gf_xSo

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта