23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Пенсійні служби України інформують громадянин про стан жовтневих перерахунків пенсій
12 жовтня 2017

Дніпропетровщина

У рамках інформаційних заходів, спрямованих на роз’яснення положень пенсійної реформи, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук взяла участь у прямому ефірі телепрограми «Наживо» «51 каналу». До обговорення даної теми долучились представники суспільної спілки «Центр економічної інтеграції і соціального партнерства», Федерації організацій роботодавців Дніпропетровської області, аудиторської компанії.

Під час діалогу прозвучали різні погляди на пенсійну реформу. Проте, всі учасники ефіру висловили думку, що пенсійна реформа вкрай необхідна, вона на часі, пенсіонери чекають змін.

 

Радіослухачам Дніпропетровщини про впровадження пенсійної реформи розповіла начальник управління пенсійного забезпечення Фонду в області Валентина Багуж.

У програмі «Пенсійне забезпечення: актуально про важливе» фахівець пенсійної служби поінформувала, яким категоріям пенсіонерів і які саме види виплат збільшені у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму, яким чином буде проводиться виплата пенсії працюючим пенсіонерам, які зміни передбачені при призначенні пенсії за вислугу років працівникам освіти та охорони здоров’я.

Валентина Багуж наголосила, що пенсіонерам не потрібно звертатись до установ Фонду за перерахунком, оскільки він буде проведений автоматизованим способом.

Довідково:

- загальна кількість пенсіонерів Дніпропетровської області складає 989 тис.осіб;

пенсії перераховано 944 тис. цивільних пенсіонерів;

середній розмір підвищення становить 903,15 грн.

 

Запоріжжя

Жителям Запорізької області про пенсійні виплати в нових розмірах у жовтні ц. р. розповіла у програмі «Відкрита студія» обласної філії Національної суспільної телерадіокомпанії України заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Вікторія Терещенко. Ефір відбувся за участю представників засобів масової інформації, громадськості, пенсіонерів області.

 

Миколаївщина

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Наталія Єфремова у прямому ефірі Миколаївської радіостанції повідомила, що законодавчим актом передбачається удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків. диференціювати розміри пенсій залежно від набутого страхового стажу та отриманого заробітку, запровадити єдині підходи до обчислення пенсій.

Зі слів керівника, у жовтні пенсіонери Миколаївщини зможуть отримати виплати у новому розмірі за двома відомостями.

         Довідково: в Миколаївській області з 305 тис. пенсіонерів 296 тис. перераховано пенсійні виплати. Додаткова потреба в коштах становить 155 млн. грн.

 

Тернопільщина

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов взяв участь у прямому ефірі на місцевому телеканалі ТТБ.

У режимі живого спілкування телеглядачі отримали інформацію про зміни, які передбачаються відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій».

Володимир Івахов наголосив, що підвищення пенсійних виплат очікує понад 75% пенсіонерів області, а це 196 тис. осіб. Він зауважив, що фахівці пенсійної служби готові для проведення перерахунків.

Представник Фонду звернув увагу, що для мешканців Тернопільщини будуть надаватись консультації з питань запровадження нового закону в громадських приймальнях та в 12 об’єднаних територіальних громадах, де створено віддалені робочі місця працівників Фонду.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта