21.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Фахівці пенсійної служби відповідають на запитання громадян під час виїзних прийомів
8 лютого 2018

Виїзні прийоми громадян спеціалістами Фонду — одна з можливостей для жителів отримати фахові консультації з пенсійних питань у своєму населеному пункті. Як свідчить практика, такі прийоми користуються досить великою популярністю.

 

Буковина

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів виїзний прийом громадян в селі Чорногузи Вижницької об’єднаної територіальної громади, розташованої у передгір’ї Карпат.

          Понад два десятки селян прийшли на зустріч з очільником пенсійної служби краю, щоб отримати роз’яснення з актуальних питань пенсійного забезпечення «з перших уст». Михайло Романів розповів мешканцям Вижниччини про запроваджені пенсійною реформою законодавчі зміни. Зокрема, осучаснення та основні складові перерахунків, зауваживши при цьому, що здійснені вони в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, без жодних потреб в особистих зверненнях пенсіонерів.       

         у рамках виїзного дня Михайло Романів обговорив із виконувачем обов’язки старости села Чорногузи Дмитром Томком питання шляхів наповнення бюджету Пенсійного фонду, створення нових робочих місць та дотримання соціальних гарантій працюючих громадян.

На завершення зустрічі працівники Вижницького управління обслуговування громадян допомогли пенсіонерам зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

 

 

Тернопільщина

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області Алла Якубовська провела виїзний прийом громадян для жителів Козлівської об’єднаної територіальної громади Козівського району. До її складу входять селище міського типу Козлів та чотири села. У цих населених пунктах проживає більше чотирьох тисяч осіб, з яких 1179 пенсіонерів.

На прийом прийшло чимало охочих дізнатись про новації пенсійного законодавства. Жителі громади в переважній більшості звертались з питаннями щодо перерахунку пенсій, умов призначення пенсій за віком та за вислугою років, можливостей набуття страхового стажу.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта