21.11.2017
Пошук
Актуальні запитання
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
17.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.11.2017
Про переведення виплати пенсії до Російської Федерації
11.10.2013
Про виплату пенсії особам, звільненим з військової служби, через установи банків
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Перерахунок пенсій

Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
2 березня 2017

Я отримую пенсію, призначену у 2011 році відповідно до Закону України “Про державну службу”. Чи маю я право на перерахунок пенсії у зв’язку з підвищенням окладів державних службовців?

 

Законом України “Про державну службу” від 10.12.2015 № 889-VIII (далі – Закон № 889), який набрав чинності з 01.05.2016, не передбачено проведення перерахунків пенсій, призначених згідно із чинним законодавством.

Крім того, статтею 90 Закону № 889 визначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Перерахунок раніше призначених пенсій державним службовцям було передбачено статтею 37-1 Закону України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ “Про державну службу” (далі - Закон № 3723), яка втратила чинність на підставі Закону № 889.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 № 622 “Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб”, яка діє з 01.05.2016 року, також не передбачено механізму перерахунку пенсій державним службовцям, яким пенсії призначено відповідно до Закону № 3723.

Відтак, підстав для проведення перерахунку раніше призначених пенсій державним службовцям немає.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта