23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Хвиля флешмобів та тему легального заробітку триває у Дніпропетровському та Закарпатському регіонах
14 червня 2017

Флешмоби щодо легалізації заробітної плати провели пенсійні служби Новомосоковського об’єднаного управління Пенсійного фонду Дніпропетровської області та Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду Закарпатської області.

Учасники флешмобу поінформували громадян про наслідки «тіньових» заробітків, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду.

Також пенсійники розповіли громадянам про ризики, пов’язані із захистом трудових прав громадян та про беззахисність перед роботодавцем працівника, який погоджується на працевлаштування без підтвердження своєї заробітної плати й трудового стажу.

Присутніх закликали вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з отриманої заробітної плати для забезпечення в майбутньому гідної пенсії.

Ця тема досить важлива й актуальна, тому впевнено можемо сказати, що нас почули. Маємо надію, що змусили замислитись неофіційно працюючих громадян про своє сьогодні та своє завтра. Згода отримувати зарплату у конвертах позбавляє соціального захисту, - переконані фахівці Новомосоковського об’єднаного управління Фонду Дніпропетровської області.

Працівники Ужгородського об’єднаного управління не стоять осторонь захисту прав застрахованих осіб. За їх участю відбуваються засідання робочих груп з питань легалізації заробітної плати при Ужгородській райдержадміністрації, Ужгородській та Чопській міських радах.

Як результат, станом на 1 червня ц. р. в районі виявлено близько 200 суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної.

Громадянам під час флешмобів запропоновано реєструватись на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Наразі в головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області налічується майже 12 тисяч користувачів порталу, в Ужгородському об’єднаному управлінні – біля 2 тис. осіб.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта