25.06.2017
Пошук
Актуальні запитання
20.06.2017
Щодо підвищення надбавок за особливі заслуги перед Україною
13.06.2017
Щодо дострокового виходу на пенсію матері дитини - інваліда
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
16.05.2017
Щодо врахування в заробіток, з якого обчислюється пенсія відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", матеріальної допомоги та індексації заробітної плати
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
12.05.2017
Щодо перерахунків розмірів пенсій інвалідам ІІІ групи у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму
02.03.2017
Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
25.05.2017
Щодо порядку виплати пенсії
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Призначення пенсій    Загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Щодо можливості підвищення розміру пенсії у зв'язку із більш пізнім виходом на пенсію
19 квiтня 2017

Я народилася 14.12.1958 р. Працювала з вересня 1977 року. З 2002 року, як інвалід ІІІ групи отримую пенсію по інвалідності. В червні 2016 вийшла на пенсію по віку в 57 років і 6 місяців. Стаж мій 39 років 2 місяці. За моїми розрахунками я маю отримувати пенсію у більшому розмірі за більш пізній вихід на пенсію за віком.

Чи мали мені нарахувати 12,5 % до пенсії за більш пізній вихід на пенсію?

 

Порядок підвищення розміру пенсії за віком жінкам за більш пізній вихід на пенсію за віком регламентується частиною 3 статті 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Оскільки до призначення пенсії за віком Ви отримували пенсію по інвалідності, то підстав для встановлення до розміру пенсії за віком підвищення згідно із частиною 3 статті 29 цього Закону немає.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта