23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Для 11 тисяч херсонців пенсійні послуги стали ближчими
7 грудня 2017

Пенсійники Херсонщини продовжують наближувати пенсійні послуги до громадян через організацію віддалених робочих місць фахівців Фонду.

Cпеціалісти Генічеського об’єднаного управління Фонду відкрили ще чотири віддалених робочих місця при Фрунзенській, Новогригорівській, Петрівській сільських та Партизанській селищній радах. В населених пунктах проживає 11 тисяч громадян, третина із яких пенсіонери.

Створені робочі місця дадуть змогу наблизити надання послуг до їх одержувачів безпосередньо за місцем проживання, адже віддаленість деяких громад до Генічеського об’єднаного управління становить понад 30 км.

Окрім того, вже узгоджено організацію роботи пункту обслуговування та надання послуг на віддаленому робочому місці у Райській сільській раді. Під час зустрічі заступниці начальника управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка Ольги Застеби із головою Райської сільради Іваном Ковалем та місцевими жителями визначено дні прийому та перелік послуг, які надаватимуться фахівцями Фонду.

На території Райської сільської ради проживає більше 3 тисяч осіб, з яких третина - пенсіонери. Відкриття віддаленого робочого місця дасть змогу місцевим мешканцям не витрачати час та кошти на поїздку до Нової Каховки для вирішення пенсійних питань.

Довідково: всього в Херсонській області створено 23 пункти обслуговування громадян, з них 14 віддалених робочих місця знаходиться в об’єднаних територіальних громадах. Всього до пунктів обслуговування громадян протягом поточного року звернулось майже 2 тисячі осіб з питань пенсійного законодавства.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта