23.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Понад 1,6 тис. робочих місць легалізовано на Дніпропетровщині
13 вересня 2017

 З початку цього року в Дніпропетровській області легалізовано понад 1,6 тис. робочих місць, додаткові надходження зі сплати єдиного соціального внеску склали більше 1 млн. грн. Майже на 2 тис. осіб скоротилась кількість керівників, які за основним місцем роботи отримують заробітну плату на рівні або нижчу за мінімальну.

Такий позитивний показник досягнуто завдяки системній роз’яснювальній роботі пенсійної служби регіону спільно з місцевою владою та іншими контролюючими органами.

Так, лише протягом тижня фахівці Фонду в Дніпропетровській області провели ряд інформаційно-розяснювальних заходів щодо легальної зайнятості. Зокрема, у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Аналіз змін в законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства.

У виконкомі Тернівської районної у місті ради відбулась зустріч з приватними підприємцями з питань легалізації виплати заробітної плати. До участі у заході запрошено представників державної фіскальної служби, управління соціального захисту населення, відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради, районного центру зайнятості.

У м. Синельникове за участі першого заступника міського голови відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання запрошено 8 суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше законодавчого встановленого мінімуму.

Фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели індивідуальні співбесіди з питання легалізації заробітної плати з 26 керівниками та бухгалтерами підприємств, які надіслали помилкові звіти по єдиному соціальному внеску, та у яких виявлено ознаки порушення законодавства про працю.

Працівники Кам’янського об’єднаного управління Фонду в Дніпропетровській області провели флешмоб на підтримку легальної виплати заробітної плати та офіційної зайнятості населення в смт. Кринички.

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта