23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Протягом доби після набрання чинності Закону про пенсійну реформу будуть виготовлені додаткові виплатні документи по перерахованих пенсіях, - Олексій Зарудний під час селекторної наради
5 жовтня 2017

5 жовтня ц. р.  під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулась селекторна нарада з питань запровадження пенсійної реформи.

У заході взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, керівники обласних державних адміністрації та головних управлінь Пенсійного фонду тощо.

- З прийняттям Закону про пенсійну реформу ми вводимо абсолютно справедливі розрахунки підвищення пенсій та індексацію кожного року. Важливо пройти цей етап нових розрахунків максимально швидко.

У системі Пенсійного фонду працюють дуже професійні люди. Тому, з наступного тижня ми можемо працювати над виплатою пенсій, – наголосив Володимир Гройсман.

Олексій Зарудний в свою чергу повідомив, що виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону, одержать відразу по одній відомості пенсію у попередньому розмірі та в іншійдодаткову суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнуть отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня.

Всім органам Пенсійного фонду поставлене завдання забезпечити доступне інформування пенсіонерів про розміри їх пенсій. З цією метою, зокрема, буде переглянуто графіки прийому громадян, залучено до проведення прийому додаткову кількість працівників, забезпечено виїзні прийоми за місцем проживання громадян.

Необхідну інформацію також можна буде отримати в Контакт-центрі Пенсійного фонду та на веб-порталі послуг Пенсійного фонду.

Хочу сказати, що з начальниками головних управлінь Фонду в областях та місті Києві 29 вересня проведено виробничу нараду, на якій детально обговорено механізм і всі заходи, пов’язані з перерахунком пенсій. Надано відповідні доручення. Я звертаю увагу колег на їх неухильному виконанні.

І тут головним є звичайно увага, уважне ставлення до наших пенсіонерів.

Хочу сказати, що питання проведення перерахунків на постійному контролі і буде постійно доповідатись керівництву Уряду.

Запланований перерахунок пенсійнаймасштабніший за всю історію незалежності, - зазначив під час виступу Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта