25.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Керівники Пенсійного фонду в Черкаській та Полтавській областях інформують голів облдержадміністрацій про впровадження пенсійної реформи
10 жовтня 2017

Черкащина

Особливості проведення перерахунків пенсій в Черкаській області у зв'язку з прийняттям Закону України щодо підвищення пенсій обговорили 9 жовтня під час наради в голови Черкаської облдержадміністрації. Захід відбувся за участю голів райдержадміністрацій, міських голів та представників територіальних органів виконавчої влади в області.

Начальник обласного управління Пенсійного фонду Черкащини Світлана Зінник поінформувала, що перерахунок пенсій з 1 жовтня проведено в автоматизованому режимі. На 7 год. ранку 9 жовтня всі управління Фонду області завершили автоматизований масовий перерахунок. Перераховано 385 тис. пенсійних справ, або 97 % їх загальної кількості. Середній розмір підвищення пенсій, розрахований для кожного пенсіонера за документами пенсійної справи, становить 445,12 грн. Додаткові видатки на виплату пенсій склали170 млн. грн. на місяць.

Світлана Зінник також окреслила зміни, передбачені Законом, та наголосила, що у зв'язку з очікуваним збільшенням кількості звернень пенсіонерів за роз’ясненнями, консультаціями щодо обчислення розміру їх пенсії вжито заходів щодо покращення організації прийому громадян, якості наданих пенсійних послуг в усіх 24-х відділах обслуговування громадян управлінь Фонду області та на додатково створеному 31 робочому місці.

Зі слів керівника пенсійної служби основним завданням органів Фонду залишається забезпечити виплату перерахованих пенсій у жовтні та провести активну інформаційно-роз'яснювальну роботу про зміни в пенсійному законодавстві, а поштовим відділенням та банківським установам – забезпечити своєчасну доставку пенсій до закінчення виплатного періоду. Із цього приводу в головному управлінні Пенсійного фонду в області відбулась нарада з представниками ПАТ «Укрпошта».

 

Полтавщина

- Усі органи Пенсійного фонду в Полтавській області повністю готові розпочати виплати підвищених пенсій більш ніж 400 тис. пенсіонерів, - наголосив під час наради в голови Полтавської облдержадміністрації начальник обласного управління Пенсійного фонду Володимир Тараторін.  - Необхідні для цього кошти є. Завдяки зростанню мінімальної заробітної плати і її детінізації надходження за 9 місяців поточного року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшились на 1074,2 млн. грн.

Володими Тараторін також повідомив, що органи Пенсійного фонду області переглянули графіки прийому громадян, залучають додаткову кількість працівників до їх проведення, здійснюють виїзні прийоми за місцем проживання громадян тощо.

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта