23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Над погашенням боргів працюють пенсійники Волинської та Вінницької областей
17 травня 2017

Ковельським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України у Волинській області проведено спільну нараду з міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції.

Під час заходу йшлось про підвищення ефективності взаємодії при виконанні рішень щодо стягнення коштів з підприємств - боржників до бюджету Пенсійного фонду України.

В Ковельському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області перебуває на примусовому виконанні 137 виконавчих листів на загальну суму 2 746,3 тис. грн., з них по фізичних особах підприємцях 22 виконавчих листа на загальну суму 47,2 тис. грн. За результатами роботи, проведеної органами державної виконавчої служби, на рахунки Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області станом на 1 травня 2017 року стягнено 20,5 тис. гривень.

На Вінничині начальник Могилів - Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду Людмила Рабей взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На нараді керівник об’єднаного управління зазначила, що забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги є основним завданням Пенсійного фонду, для реалізації якого необхідне стабільне поповнення бюджету.

«Одним з резервів наповнення бюджету є сплата боргів з усіх видів обов’язкових платежів до Фонду. Сьогодні управління використовує усі передбачені чинним законодавством заходи зі зменшення заборгованості і співпраця з органами влади є одним з важливих аспектів зазначеної роботи», – наголосила Людмила Рабей.

На засіданні тимчасової комісії заслухали керівника ДП «Юрковецький спиртовий завод», заборгованість якого перед Фондом станом на 1 травня поточного року складає 419 тисяч гривень. Через несплату коштів майже 80 працівників підприємства не мають зарахованого стажу роботи з 2010 року.

У ході засідання комісія проаналізувала фактичний фінансовий стан підприємства-боржника. дала ряд доручень щодо покращення ситуації із виплати заробітної плати та погашення боргів.

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта